suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

କୋଣାର୍କ: ବନ୍ଦଘରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୧୦ ଦିନଧରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର

17/10/2018 at 5:37 PM

କୋଣାର୍କ ୧୭/୧୦ : ଦୀର୍ଘ ଦଶ ଦିନ ଧରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହେଉଥିବା ଜଣେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କୋଣାର୍କ ମାର୍କେଟ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସରେ ଥିବା ଏକ ବନ୍ଦଘରୁ କୋଣାର୍କ ପୋଲିସ ଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି | କୋଣାର୍କ ଅଂଚଳର ସୁବାସ ବେହେରା ନାମକ ଯୁବକ କୋଲକାତାର ହାୱଡା ଅଂଚଳର ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଣି ୧୦ ଦିନ ତଳେ ଏହି ଘରେ ରଖିଥିଲା | ଘରଟିକୁ ଏକ ଅଘୋଷିତ ଲଜ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି | ତେବେ ଏହି ଘରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ଗତ ୧୦ ଦିନ ହେଲା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୧୦ରୁ ୧୫ ଜଣ ଯୁବକ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଆସୁଥିଲେ |

ଆଜି ଯୁବତୀ ଜଣକ କୌଶଳ କ୍ରମେ ବନ୍ଧନରୁ ମୁକୁଳି ଘରର ଛାତ ଉପରକୁ ଆସି ସେଠାରୁ କାଗଜରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଲେଖି ତଳକୁ ପକେଇଥିଲେ | ଜଣେ ମହିଳା କାଗଜ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ ସହାୟତାରେ ଘରର କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା |

ପ୍ରଥମେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୋପ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ପୁରୀ ସଦର ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି | ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଣି ଏଠାରେ ରଖିଥିବା ସୁବାସ ବେହେରାକୁ ପୋଲିସ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ତାର ପତ୍ତା ମିଳୁନାହିଁ |

ବିଶ୍ୱ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ କୋଣାର୍କରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ବାରମ୍ବାର ଘଟି ଆସୁଛି | ପୋଲିସ ଜାଣି ନଜାଣିଲା ଭଳି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘଟଣାରେ ନୀରବତା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛି | ଏହି ଘଟଣା ପରେ ବିଶ୍ୱ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ କୋଣାର୍କର ଛବି ଖରାପ ହେବା ଆଶଙ୍କା ଉପୁଜିଛି |

   Related Posts