AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଯୁବକକୁ ମରଣାନ୍ତ୍ରକ ଆକ୍ରମଣ ; ଥାନାରେ ତିନି ଅଟକ, ପୂର୍ବଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଆକ୍ରମଣ !

9/02/2020 at 11:38 AM

ରାୟଗଡା ୦୯।୦୨:  ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମରାଯଆଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ । ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଘଟଣା । ତେବେ ଗୁରୁତର ଥିବା ଯୁବକ ବିଶାଳ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ପୂର୍ବଶତ୍ରୁତା କୁନେଇ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୫ତାରିଖରେ ଦିନ ରାୟଗଡା ରୟତ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ବିଶାଳ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ସହ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ଗୋଷ୍ଠିର ଯୁବକମାନଙ୍କ ସହ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା ।  ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସମାଧାନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା  ଜାରି ରହିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ରବିବାର ଦିନ ସକାଳ ସମୟରେ ବିଶାଳ ଘରୁ ବାହାରୁ ଥିବା  ସମୟରେ  ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଛି ।

ଚାରି ଜଣ ଯୁବକ  ବିଶାଳଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଅଟକାଇ ନିକଟସ୍ଥ  ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟକୁ ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଏକ କୋଠରୀ ଭିତରେ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରି ଲୁହାଛଡ ଓ ଠେଙ୍ଗାରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ବାଇକକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ଦେଇଛନ୍ତି । ବିଶାଳ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ କୌଶଳ କ୍ରମେ ଖସି ଆସି ଥାନାର ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ବିଶାଳଙ୍କୁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ବିଶାଳଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ  ସମ୍ପୃକ୍ତି ନେଇ ୩ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚାରଉଚାର କରୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts