oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେ ଗମ୍ଭୀର, କହିଲେ ରିଦ୍ଧିମାନଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟାୟ ହୋଇଛି, ଯଦି ପନ୍ତ୍ ଫ୍ଲପ୍ ହୁଅନ୍ତି କଣ ହେବ?

25/12/2020 at 8:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୧୨ :  ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଓପନର୍ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ନେଇ ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ଜାହିର କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସୁରକ୍ଷା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହା ଏବଂ ଋଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଅଦଳବଦଳ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଓ୍ବିକେଟ୍ କିପରମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ ହେବା ଭଳି ଲାଗୁଛି ।

ଆଡିଲେଡ୍‌ରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଖରାପ ଫର୍ମରେ ଥିବା ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହାଙ୍କୁ ମେଲବର୍ଣ୍ଣରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଦ୍ବିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ୍ ପାଇଁ ଦଳରୁ ବାଦ୍ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଆଗାମୀ ୨ଟି ମ୍ୟାଚରେ ଋଷଭ ପନ୍ତ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ତ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ କି ? ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହାଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ ଦେବା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ବୋଲି ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଋଷଭ ପନ୍ତ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି ତେବେ ପୁଣି ଥରେ ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହାଙ୍କୁ ଦଳରେ ସାମିଲ କରାଯିବ କି ?

ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଖେଳାଳିମାନେ କଥାରେ ନୁହେଁ କାମରେ ସୁରକ୍ଷିତ ମନେକରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିମ୍ ଅସ୍ଥିର ଥିବା ଭଳି ଲାଗୁଛି । କାହିଁକିନା ପେଶାଦାର ଖେଳରେ ସୁରକ୍ଷା ଭାବନା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ । ଦେଶ ପାଇଁ ଖେଳୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖେଳାଳି ପ୍ରତିଭାବାନ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କେବଳ ଭାରତକୁ ଛାଡିଦେଲେ ଅନ୍ୟ ଦେଶମା​‌ନେ ଓ୍ବିକେଟକିପରଙ୍କୁ ଅଦଳବଦଳ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ପନ୍ତ ଏବଂ ଶାହା ଉଭୟଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘଦିନ ହେବ ଅନ୍ୟାୟ ହୋଇଆସିଛି ।

   Related Posts