Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଓସ୍କାର ଦୌଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବ ଆଲିଆଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଗଙ୍ଗୁବାଇ ! RRR-କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲସ୍‌ରେ ହେବ ଟକ୍କର

28/08/2022 at 12:57 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୦୮: ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଗଙ୍ଗୁବାଇ ଖୁବ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି । ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଓସ୍କାର ଦୌଡ଼ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛି। କିନ୍ତୁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସିନେମା ବଜାରରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକାଂଶରେ ଆନ୍ତରିକତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଓସ୍କାର ସମାରୋହରେ ନୋମିନେସନ୍‌ ପାଇବା ପାଇଁ ଭାରତ ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲା ​​। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଓସ୍କାର ନୋମିନେସନ ପାଇଁ ଭନସାଲୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ‘ଦେବଦାସ’ର ଏଣ୍ଟ୍ରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲାଙ୍କ ସହ ରାଜାମୌଲି ମଧ୍ୟ ଏହି ରେସରେ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ’ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଓସ୍କାରରେ ଭାରତର ଅଫିସିଆଲ୍ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୋଇପାରେ। ଏହି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅନେକ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପ୍ରିମିୟର୍ ଥିଲା ଏବଂ ବର୍ଲିନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବରେ ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ। କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବେଲ୍ଟରେ ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏରେ ଅନ୍ୟତମ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହାର ବିଦେଶରେ ୭.୫୦ ମିଲିୟନ ଡ଼ଲାର୍ ରହିଛି।

ଗଙ୍ଗୁବାଇ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ଦଶମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫିଲ୍ମ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଖାମୋସି, ହମ ଦିଲ ଦେ ଚୁକେ ସାନମ, ଦେବଦାସ, ବ୍ଲାକ୍‌, ସାୱରିଆ, ଗୁଜରିଶ, ରାମ ଲୀଲା, ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନୀ, ଏବଂ ପଦ୍ମାବତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଗାଙ୍ଗୁବାଇ ବ୍ୟତୀତ ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ସୁପରଡୁପ୍ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଆରଆରଆର ମଧ୍ୟ ଓସ୍କାରରେ ଅଫିସିଆଲି ଏଣ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛି । ଓସ୍କାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଘୋଷଣା କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ କରାଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

   Related Posts