scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ୩ ମହଲା କୋଠା ଉପରୁ ଡେଇଁବା ପାଇଁ ନେପାଳୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ

22/10/2018 at 11:07 PM

ଜୟପୁର ୨୨/୧୦: ଜଣେ ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନେପାଳୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ନଗ୍ନ ଆବସ୍ଥାରେ ୩ ମହଲା କୋଠା ଉପରୁ ତଳକୁ ଡ଼େଇଁବା ପାଇଁ ପିଡ଼ୀତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ । ଏଭଳି ଏକ ଜଘଣ୍ୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ରାଜସ୍ଥାନର ଜୟପୁର ନିକଟସ୍ଥ ମୁହାନାଠାରେ ।

୩ ମହଲା ଉପରୁ ଡ଼େଇଁଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକ୍ରମେ ମୁହାନା ପୋଲିସ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଲୋକେଶ ସାଇନି ଏବଂ ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କମଲ ସାଇନି । ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ ପରେ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଉପରୋକ୍ତ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏହି ନେପାଳୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଠାଇ ଆଣି ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀ ବେଳକୁ ନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ୩ ମହଲା କୋଠା ଉପରୁ ଡେଇଁବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ମହିଳା ଯେତେ ନେହୁରା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଶୁଣିନଥିଲେ । ବରଂ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାରେ ଅତିଷ୍ଟ ହୋଇ ଶେଷରେ ମହିଳା ତିନି ମହଲା ଛାତ ଉପରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁଥିଲେ । ମହିଳା ଏଥିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଛି । ସଂପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ଜଣେ ରାତ୍ରି ଜଗୁଆଳି ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ହସପିଟାଲକୁ ନେଇଥିବାବେଳେ ପୋଲିସକୁ ଖବର କରିଥିଲେ ।

   Related Posts