Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବି ନିଆଗଲାନି ପଦକ୍ଷେପ, ଗଛମୂଳେ ଚାଲିଛି ପାଠପଢା

9/01/2023 at 2:43 PM

ସାଲେପୁର ୦୯/୦୧: ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶ୍ରେଣୀଗୃହକୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଘୋଷଣା ପରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ର ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇ ପାଠ ପଡୁଥିବାର ଖବର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରସାରଣ ପରେ ଏବେ ଗଛମୂଳରେ ଚାଲିଛି ପାଠପଢା ।

ସାଲେପୁର ମଣ୍ଡଳ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଥିବା ତୁନୁପୁର ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସର୍ବଶିକ୍ଷା ଅଭିଯାନ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଠାରେ ଆଜକୁ ୬ ବର୍ଷ ହେବ ଏକ ବାତ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀରେ ଭଗ୍ନ କୋଠରୀରେ ଚାଲିଥିଲା ପାଠପଢା । ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ପରେ ଏବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଚାଲିଛି ଗଛମୂଳେ ପାଠପଡା । ଏହି ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଥମରୁ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀ ଥିବାବେଳେ ୩୫ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପିଲା ଅତି ବିପଦସଂକୁଳ ଅବସ୍ଥାରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲେ ।

ଖବର ପ୍ରସାରଣପରେ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇନାହିଁ ଫଳ ସ୍ୱରୂପ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଏବେ ଗଛମୂଳେ ବସି ପଢୁଛନ୍ତି । ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଅଭିଭାବକ । ଏପଟେ ଖବରପ୍ରସାରଣ ପରେ ମଣ୍ଡଳ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଖୁବଶୀଘ୍ର ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ସହ ତୁରନ୍ତ ନୂତନ ଗୃହ ଯୋଗାଇଦେବାକୁ କହିଥିବାବେଳେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇନଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

   Related Posts