ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ବୁଧଙ୍କ ବକ୍ର ଚଳନ, ଅକ୍ଟୋବର ୧୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ହେବ ଲାଭ, ମିଳିବ ମାନ ସମ୍ମାନ

27/09/2021 at 9:45 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୦୯: ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ରାଜକୁମାର ବୁଧ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୭ ରୁ ତୁଳା ରାଶିରେ ବକ୍ର ଚଳନ କରିବେ। ତୁଳା ରାଶିରେ ବକ୍ର ଚଳନ ମଧ୍ୟରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨ ରେ, ସମାନ ଅବସ୍ଥାରେ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ବୁଧବଙ୍କ ବକ୍ର ଚଳନ ହେତୁ ମିଥୁନ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି ସମେତ ଅନେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ ବିଷୟରେ…

ମିଥୁନ- ଏହି ସମୟରେ ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ପଞ୍ଚମ ଭାଗରେ ଗୋଚର କରିବେ। ରାଶିରେ ଥିବା ପଞ୍ଚମ ଘରକୁ ପ୍ରେମ, ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ସନ୍ତାନଙ୍କ ଘର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ।

କନ୍ୟା- ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ଗୋଚର କରିବେ। ଏହି ସ୍ଥାନ ପରିବାର ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ। ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। କ୍ୟାରିୟରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସୁସମ୍ପର୍କ ରଖିବେ।

ଧନୁ – ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଭାଗରେ ଗୋଚର କରିବେ। ଏହି ସ୍ଥାନ ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛା, ଲାଭ ଏବଂ ଆୟକୁ ସୂଚିତ କରେ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଜୀବନସାଥୀର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ- ବୁଧ କୁମ୍ଭର ନବମ ଭାଗରେ ଗୋଚର କରିବେ। ଏହି ସ୍ଥାନ ଭାଗ୍ୟ, ଧର୍ମ ଏବଂ ଯାତ୍ରାକୁ ସୂଚିତ କରିଥାଏ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ।

   Related Posts