oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

କ୍ୟାନ୍ସର୍ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍: ଦି ରିୟୁନିଅନ୍ ଫେମ୍ ଜେମ୍ସ ମାଇକେଲ ଟେଲର: କହିଲେ, ମୋ ଜୀବନ ନେଇ ଛାଡିବ

22/06/2021 at 5:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୦୬: OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାରାବାହିକ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍: ଦି ରିୟୁନିଅନ୍ ଅଭିନେତା ଜେମ୍ସ ମାଇକେଲ ଟେଲରଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ବାସ୍ତବରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରୋଷ୍ଟେଟ୍ କ୍ୟାନ୍ସର୍ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କର କ୍ୟାନ୍ସର୍ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଛି। ଗତ ମାସରେ, ଜେମ୍ସ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍: ଦି ରିୟୁନିଅନ୍ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଜୁମ୍ ରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ ।

Friends actor James Michael Tyler aka Gunther opens up about cancer  diagnosis | Entertainment News,The Indian Express

ଏହି ଶୋ’ରେ ଜେନିଫର୍ ଆନିଷ୍ଟନ୍, କୋର୍ଟେନି କକ୍ସ, ଲିସା କୁଡ୍ରୋ, ମ୍ୟାଟ୍ ଲେବ୍ଲାଙ୍କ୍, ମାଥ୍ୟୁ ପେରି ଏବଂ ଡେଭିଡ ସିମର ରହିଥିଲେ। ମାଇକେଲ ଟେଲର ଏହି ଶୋ’ରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଉଣ୍ଡ କେମୋଥେରାପି ପରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଟୋ ଏବଂ ସୂଚନା ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

ଶୋ’ରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା କି ‘ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍’ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ବିଷୟରେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ମାଇକେଲ କହିଥିଲେ ଯେ ଶୋ’ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହା ବିଷୟରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଜାଣିଛନ୍ତି। ମାଇକେଲ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କେମୋ ଥେରାପି ପରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଟୋ ଏବଂ ସୂଚନା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଶୋ ସମୟରେ ହୋଷ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ମାଇକେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୮ ରେ ଏହା ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ମୁଁ ପ୍ରୋଷ୍ଟେଟ କ୍ୟାନ୍ସରରେ ପୀଡିତ, ଯାହା ମୋର ହାଡରେ ବ୍ୟାପିସାରିଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତରମାନେ ନିୟମିତ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ କ୍ୟାନ୍ସର ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ୫୬ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ହରମୋନ୍ ଥେରାପି ସହିତ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଥିଲା ।

ମାଇକେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ରୋଗ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ମେରୁଦଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଚାଲିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡିଛି। ଯେହେତୁ ଷ୍ଟେଜ୍ -୪ କ୍ୟାନ୍ସର୍, ସେ ମୋ ଜୀବନ ନେଇ ହିଁ ଛାଡିବ ।

   Related Posts