Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁ ସାଜିଲା ବଇରି, ନୃଶଂସ ଭାବେ ସାଙ୍ଗକୁ ହାଣି କଲା ହତ୍ୟା

12/12/2018 at 9:35 PM

ନଜଫଗଡ଼ ;୧୩/୧୨-ପରକୀୟା  ପ୍ରେମ ପାଇଁ ବଳି ପଡ଼ିଲା ବନ୍ଧୁ । ବାରଣ ସତ୍ତ୍ଵେ ବି ନାମାନିଲା ସାଙ୍ଗ ନା ସ୍ତ୍ରୀ । ବାଧ୍ୟ ହେଲା ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ସାଙ୍ଗକୁ । ଏଭଳି ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ଘଟିଛିଦିଲ୍ଲୀର ନଜଫଗଡ଼-ଛାବଲା ରୋଡ଼ ଅଚଂଳରେ । ଘଟଣାଟି ଏହିପରି; ଅମିତ ଓ ସଚିନ ଦୁଇଜଣ ଅତି ଅନ୍ତରଂଗ ବନ୍ଧୁ। ସଚିନ ଘରକୁ ଅମିତ ପ୍ରତ୍ୟେକଦିନ ଆସୁଥିଲା । ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ସବୁ ସୁଖଦୁଃଖ ବି ଶେୟାର କରୁଥିଲେ ।ଦିନେ ସଚିନ ଜାଣିଲା ତା ଅମିତ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲାଣି । ଏହି କଥା ଜାଣିବାପରେ ବିସେ ଅମିତକୁ ଡ଼ାକି କେତେଥର ବି ବୁଝାଇଛି । ହେଲେ କିଛି ଫଳ ମିଳିଲାନି ।ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ କିଛିଦିନପରେ ଆଉ ସଚିନ ଓ ଅମିତ ଭିତରେ ଆଗଭଳି ପଡ଼ିଲା ନାହିଁ । ଉଭୟ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅମିତକୁଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲା ସଚିନ । ମନ ଭିତରେ ଅମିତକୁ ମାରିଦେବାକୁ ବ୍ଲୁ ପ୍ରିଣ୍ଟବି ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା । ଅମିତକୁ ଭୋଜି ଖାଇବାକୁ ଡ଼ାକି ଦିହେଁ ପ୍ରଚୁର ମଦ ପିଇଲେ । ତା ପରେ ସଚିନ ରାଗସୁଝାଇବାକୁ ଯାଇ ଅମିତକୁ ଚାକୁରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା । ବେକ,ଛାତି,ପେଟକୁ ବାରମ୍ଵାର ଆଘାତ କରିବା ପରେସେଇଠି ଅମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲା । ତା ପରେ ତାକୁ ନେଇ ସେ ରହୁଥିବା ବୃନ୍ଦାବନ ଫାର୍ମ ହାଉସ ପାଖରେପକାଇ ଦେଇଆସିଲା ।

ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବାପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରି ସଚିନକୁ ଧରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଆଉ ଅଧିକ ଘଟଣା ଜାଣିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts