scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପରାଜୟ ପରେ ବି ଶିବରାଜ ଚୌହାନ କହିଲେ “ଟାଇଗର ଅଭି ଜିନ୍ଦା ହୈ”

20/12/2018 at 2:21 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୧୨ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରେ ଗତ ୧୫ ବର୍ଷ ହେଲା ବିଜେପି ଶାସନକରୁଥିଲା | କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ହୋଇଥିବା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଜେପିକୁ ମାତ ଦେବାରେସଫଳ ହୋଇଥିଲା | ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ନିର୍ବାଚନରେ ପରାଜିତ ହେବା ପରେ ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହାନଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମିଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବୁଧବାର ଦିନ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହାନ| କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜନତାଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି କହିଥିଲେ ଯେ, “ଟାଇଗର ଅଭି ଜିନ୍ଦା ହୈ”, ସେତିପାଇଁ ଲୋକେ ଚିନ୍ତାକରିବା ଦରକାର ନାହିଁ | ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତ୍ତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶିବରାଜ ଚୌହାନ  କହିଥିଲେ ତାଙ୍କର ଏବେ କଣ ହେବ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବା ଦରକାରନାହିଁ |  ସେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଦୁଃଖ ବୁଝିବା ପାଇଁତତ୍ପର | ତେବେଶିବରାଜ ଚୌହାନ ଏଭଳି ଫିଲ୍ମି ଡାଇଲଗ କହିବାରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଦେଖାଯାଏଯେ, ଶିବରାଜ ରାଜନୀତିରେ ନିଜ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ଏଭଳି ଫିଲ୍ମି ସଂଳାପ ଓ କବିତା ବ୍ୟବହାରକରିଥାନ୍ତି |

ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରବେଳେ ଶିବରାଜ ଚୌହାନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ଏକ ଫିଲ୍ମି ଡାଇଲଗ କହିଥିଲେ | ରାହୁଲଙ୍କୁ ସେ କହିଥିଲେ ” ତୁମ ତୋ ଠେହରେ ପରଦେଶୀ ସାଥ କ୍ୟା ନିଭାଓଗେ” |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବୁଧବାର ଦିନ ଶିବରାଜ ଚୌହାନ ବୁଧନୀ ଅଂଚଳରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ |

   Related Posts