oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର:ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବଦଳିକୁ ବିରୋଧ, ରାସ୍ତା ଉପରେ ପାଠ ପଢ଼ିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ରେ ୪ ଓଡ଼ିଆଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା, ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଦୁଇ ଛୁଆ ମୃତ
  • ||
  • ଶାରଳାଙ୍କ ପୀଠରେ ଷଷ୍ଠୀ ପୂଜା, ମା’ଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଲାଗି ଜମୁଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ୍ ଗଲା ଟୁଙ୍ଗୁରୁ ଭୋଳ, ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ
  • ||
  • ମହାଷଷ୍ଠୀରେ ଭିଜିବ ଉପକୂଳ, ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ପହିଲାରୁ ବଢିବ ବର୍ଷା ପରିମାଣ
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାର ବସିବ କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକ, ୧୦ଟି ପ୍ରସ୍ତାବରେ ବାଜିପାରେ ମୋହର
  • ||

ମୃତ୍ୟୁର ଅଳ୍ପ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଆଇନଜୀବୀ ଦିପାଳୀ ବିକ୍ରମ ସହ ଖେଳିଥିଲେ ଲୁଡୁ ପାଲି, ବାହାଘର ଭୋଜି ପାଇଁ କରିଥିଲେ ତାଲିକା : ଫରେନସିକ୍ ଟିମ୍ ଆରମ୍ଭ କଲା ଯାଞ୍ଚ…

22/10/2019 at 4:31 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨|୧୦: ଆଇନଜୀବୀ ଦିପାଳିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବାବଦରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ । କହିଲେ ଦିପାଳି ଆତ୍ନହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ସେମାନେ ବିଶ୍ବାସ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି । ସେପଟେ ମଙ୍ଗଳବାର ଫୋରେନଶିକ ଟିମ ଦିପାଳିଙ୍କ ଘରେ ପହଁଚି ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତଦନ୍ତ ।

ସଂଧ୍ୟା ପାଞ୍ଚଟାରୁ ରାତି ବାରଟା । ସେହି ବାରଘଣ୍ଟାର ସମୟ । ଶନିବାର ସଧ୍ୟା ପାଞ୍ଚଟାରେ ଦିପାଳିଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଜ ବାନ୍ଧବିଙ୍କ ସହିତ ମାର୍କେଟ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଆଉ ଘରେ ରହିଯାଇଥିଲେ ଦିପାଳି ଆଉ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ବିକ୍ରମ । ହେଲେ ଦିପାଳିଙ୍କ ଆତ୍ନହତ୍ୟା ପରେ ବିକ୍ରମ ଗଲେ କୁଆଡେ । କାହିଁକି ବିକ୍ରମଙ୍କର ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଆଜି ଯାଏଁ ସୁଇଚଅଫ ରହିଛି । ଶନିବାର ରାତିରେ ବିକ୍ରମ ଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କଣ ଘଟିଲା ଯାହା ଫଳରେ ଦିପାଳି ଆତ୍ନହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପଛେଇଲେ ନାହିଁ ଏ ସବୁର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିବ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିବ ବିକ୍ରମ ।

କାରଣ ସେଦିନ କେବଳ ବିକ୍ରମ ହିଁ ଦିପାଳିଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଥିଲା । ଆଉ ରାତିରେ ରୋଷେଇ କରି ଦୁଇଜଣ ଭଲରେ ଖିଆପିଆ କରିଥିଲେ । ଦୁଇଜଣ ଲୁଡୁ ପାଲି ମଧ୍ୟ ଖେଳିଥିଲେ । । କାରଣ ଯେତେବେଳେ ରାତି ନଟାରେ ସାନ ଭଉଣୀ ଦିପାଳି ପାଖକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଦିପାଳି କୌଣସି ଭାବେ ଭାରାକ୍ରାନ୍ତ ନଥିଲେ । ଏପରିକି ନିଜର ବାହାଘର ପାଇଁ ଏକ ଖାତାରେ କଣ କଣ ଭୋଜି କରିବେ ତାହା ର ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ । ଆତ୍ନହତ୍ୟା କରିବା ପୁର୍ବରୁ ଦିପାଳି  ପିନ୍ଧିଥିବା ଚୁଡିର ଭଙ୍ଗା ଅଂଶ ଘର ବାହାରେ ପଡିଥିବା ଘରଲୋକେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଦିପାଳି ମ଼ତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ ଟିମ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଁଚି ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତଦନ୍ତ । ରୁମର ଭିତର ବାହାର ସବୁ ସ୍ଥାନକୁ ଟିକିନିଖି ପରୀକ୍ଷା କରିଛି । ସେପଟେ ବିକ୍ରମକୁ ଠାବ କରିବା ପାଇଁ କମିସନରେଟ ପୋଲିସର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚରେ ଛାନଭିନ କରିଛି । ବିକ୍ରମ ଧରା ପଡିଲେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଡିସିପି

ଦିପାଳି ଜଣେ ମେଧାବି ଓ ପରିବାରର ଭଲ ଝିଅ ଥିଲେ । ବାହାଘର ପାଇଁ ସେ ଅନେକ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥିଲେ । ହେଲେ ଏମିତି କଣ ଘଟିଲା ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ଆତ୍ନହତ୍ୟା କଲେ । ଯାହାର ଖୁଲାସା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛି କମିସନରେଟ ପୋଲିସ

   Related Posts