scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ମୋ ପୋଷାକ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ରାଜା, ଛାତିରେ ବି ଘସିଥିଲେ କ୍ରିମ : ସୋନାଲ

25/10/2018 at 3:14 PM

ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲ ଏବେ ତାଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଯୌନଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ସୋନାଲ ଭେଙ୍ଗୁରଲେକରଙ୍କ ଶେଷ ଧାରାବାହିକ ଥିଲା ସାମ ଦାମ ଦଣ୍ଡ ଭେଦ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏକ ଅନଲାଇନ ପୋର୍ଟାଲରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଅଡିସନ ଦେବାଲାଗି ମୁମ୍ବାଇର କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ରାଜା ବଜାଜଙ୍କ ପାଖକୁ ସେ ୨୦୧୨ମସିହାରେ ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ମାତ୍ର ୧୯ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା । ଆଗରୁ ଅଭିନୟ ଶିଖିନଥିବାରୁ ଅଡିସନବେଳେ ସେ ଠିକ୍‌ରେ ସଂଳାପ କହିପାରିନଥିଲେ । ଫଳରେ ରାଜା ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ସେ ଦେବୀଭଳି ମୁହଁ ପାଇଛନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଅଭିନୟ ଶିଖିବାକୁ ହେବ । ଏଥିସହ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସୁଟିଂରେ ତାଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ସୋନାଲ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇର ଲୋନାଭେଲାରେ ଚାଲିଥିବା ଏକ ସୁଟିଂରେ ରାଜାଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିଥିଲେ । ସେ ଏହି ସୁଟରେ ଅଭିନୟ କରୁନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସୁଟିଂ ସେଟରେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଷକ ଟ୍ରାଏଲ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ରାଜା କହିଥିଲେ । ସେ ତ ଅଭିନୟ କରୁନାହାଁନ୍ତି , ତେଣୁ ଡ୍ରେସ କାହିଁକି ଟ୍ରାଏଲ କରିବେ ବୋଲି ସୋନାଲ ପଚାରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହାର କୌଣସି ଉତ୍ତର ନଦେଇ ଡ୍ରେସ ଟ୍ରାଏଲ କରିବା ପାଇଁ ରାଜା ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ରାଜା ଏକ କ୍ରିମ ବୋତଲ ଧରିଥିଲେ ଓ କହିଥିଲେ ଯେ, ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବା ପୂର୍ବରୁ ଛାତିରେ କ୍ରିମଟି ମାଲିସ କରିବାକୁ । କାରଣ କ୍ରିମ ମାଲିସ କଲେ ଭଲ ସେପ୍‌ ଆସିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ରାଜା କହିଥିଲେ । ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିବାବେଳେ ନିଜେ ରାଜା ଆସି ସେହି କ୍ରିମକୁ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ମାଲିସ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଏଥିରେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଥିଲା ଓ ସେ ସେଠାରୁ ଦୌଡି ନିଜ ହୋଟେଲ ରୁମକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ବୋଲି ସୋନାଲ କହିଛନ୍ତି ।

ସଂଧ୍ୟାରେ ସୁଟିଂ ପରେ ରାଜା ମଦ ପିଇଥିଲେ । ମଦ ନିଶାରେ ଚୁର ହୋଇ ରାଜା ସୋନାଲଙ୍କ ରୁମ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ସହ ସଫଳତା କେମିତି ମିଳେ ତାର ସୂତ୍ର କହିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ । ରାଜା କହିଥିଲେ ଯେ, ତନ୍ତ୍ର ସାଧନା କଲେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ମିଳିବ ଓ ରାତାରାତି ସେ ଷ୍ଟାର ହୋଇଯିବେ । ରାଜା ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ହିଁ ତନ୍ତ୍ର ଶିଖାଇବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ଓ ସେଥିପାଇଁ ଦେହରୁ ସମସ୍ତ ବସ୍ତ୍ର ବାହାର କରି ମନ୍ତ୍ର ଉଚ୍ଚାରଣ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏଥିରେ ସୋନାଲ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ତଥାପି ରାଜା ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ସୋନାଲଙ୍କ କପଡା ବାହାର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ସୋନାଲ ଏଥିରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ତେବେ କୌଣସିମତେ ରାଜାଙ୍କ କବଳରୁ ଖସି ସେ ପାଖ ରୁମରେ ରହୁଥିବା ମଡେଲ ଓ ମଡେଲଙ୍କ ମାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ । ପରଦିନ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସମସ୍ତ କଥା କହିଥିଲେ ।  ସେ କସ୍ତୁରବା ମାର୍ଗ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ଏ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ସଂପୃକ୍ତ ମଡେଲ ଓ ତାଙ୍କ ମାଁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ସମଗ୍ର ଘଟଣା କହିଥିଲେ । ତେବେ ସୋନାଲ ୩ଲକ୍ଷ ଟଂକା ଦାବି କରୁଥିଲେ ଓ ନଦେବାରୁ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହି ରାଜା ସେତେବେଳେ ଖସିଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ସୋନାଲ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts