scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନୂଆବର୍ଷ ପାଇଁ ଗାଇଡଲାଇନ୍, ରାତି ୧୨ଟା୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲା ରହିବ ହୋଟେଲ୍ ଓ ବାର୍

26/12/2023 at 7:21 PM

ଭୁବନେଶ୍ଵର: ଆଇ କେଇଟା ଦିନ ପରେ ବିଦାୟ ନେବ ୨୦୨୩ ଏବଂ ଆଗମନ ହେବ ନୂତନ ବର୍ଷ ୨୦୨୪। ନୂଆ ବର୍ଷକୁ ଧୁମଧାମରେ ପାଳିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ସ୍ମରଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ଯୁବ ପିଢିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାହିଁ ନ ଥିବା ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ନୂଆବର୍ଷ ପାଇଁ କଟକଣା ଲାଗୁ କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ । ବାର୍ ଓ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଡିସିପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ । ବୈଠକର ଗାଇଡଲାଇନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ- ରାଉରକେଲାରୁ କୋଲକତାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବିମାନ ସେବା, ସପ୍ତାହରେ ୩ ଦିନ ଉଡିବ

କିଭଳି ପାଳନ ହେବ ଜିରୋ ନାଇଟ ସେଲିବ୍ରେସନ ଓ ନୂଆ ବର୍ଷ ସେ ନେଇ ହୋଇଛି ଆଲୋଚନା। ବାର ଓ  ହୋଟେଲିୟରମାନଙ୍କୁ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଗାଇଡ଼ ଲାଇନ ଜାରି କରିଛି କମିଶନରେଟ ପୋଲିସ  । ବାର ଓ ହୋଟେଲ୍ ମାଲିକଙ୍କୁ ରାତି ୧୨ଟା ୩୦ ଯାଏ ଖୋଲା ରଖିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଥିଲେ ହେଁ ରାତି ୧ଟା ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ମଗାଯାଇଛି।

କଣ ରହିଛି ଗାଇଡଲାଇନ୍

୧ – ରାତି ୧୨ଟା୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିବ ଅନୁମତି,  ହୋଟେଲ ଏବଂ ବାର ପକ୍ଷରୁ ରାତି ୧ଟା ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ମଗାଯାଇଛି। ସେଥିପାଇଁ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଅନୁମତି ନେବାକୁ ପଡିବ  ।

୨ –  ହୋଟେଲ ଏବଂ ବାର ପକ୍ଷରୁ ପାର୍କିଂ ପାଇଁ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ସିକ୍ୟୁରିଟି ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିବ।

୩ – ଆସୁଥିବା ଗ୍ରାହକ ମାତ୍ରାଧିକ ମଦ୍ୟପାନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ହୋଟେଲ୍ ଓ ବାର୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ।

   Related Posts