AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଘନ କୁହୁଡି ହେଲା କାଳ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୬ମୃତ ୫୦ଆହତ

19/12/2022 at 1:01 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ କାଳ ହେଉଛି ଘନ କୁହୁଡି । ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ । ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ।

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ପ୍ରବଳ ଜାଡ଼ ଅନୁଭୂତ ହେବା ସହିତ କୁହୁଡ଼ିର ଆସ୍ତରଣରେ ରାତିରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହ୍ରାସ୍ ପାଉଛି । ଫଳରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ହାଇ-ଓ୍ବେ ଓ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ବଢୁଛି ଦୁର୍ଘଟଣା । ସୋମବାର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ପୃଥକ ପୃଥକ ସ୍ଥାନରେ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ୬ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି । ସେହିପରି ୫୦କୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଆଗ୍ରା-ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ହାଇ-ଓ୍ବେରେ ଔରିଆ ନିକଟରେ ବସ୍  ସହିତ ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକା ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇଜଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । କୁହୁଡି ଯୋଗୁ ରାସ୍ତା ଦେଖା ନଯିବାରୁ ଟ୍ରକ୍ ବସକୁ ପିଟିଥିଲେ । ସେହିପରି କାନପୁର ବିହ୍ଲୋରରେ ରୋଡ୍ ଓ୍ବେଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ଯୋଗୁ ୧୮ଜଣ ଆହତକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୦ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି । କନୌଜରେ  ଚିବରାମାଉରେ ଟିପ୍ପର ବୋଲରୋକୁ ଧକା ଦେବା ଫଳରେ ୭ଜଣ ଛାତ୍ର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି  । ସେହିପରି ଆକବରପୁରରେ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଉନ୍ନବରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ୟୁପି ପୋଲିସ ଓ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଆହତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts