scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଘନ କୁହୁଡି ହେଲା କାଳ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୬ମୃତ ୫୦ଆହତ

19/12/2022 at 1:01 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ କାଳ ହେଉଛି ଘନ କୁହୁଡି । ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ । ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ।

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ପ୍ରବଳ ଜାଡ଼ ଅନୁଭୂତ ହେବା ସହିତ କୁହୁଡ଼ିର ଆସ୍ତରଣରେ ରାତିରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହ୍ରାସ୍ ପାଉଛି । ଫଳରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ହାଇ-ଓ୍ବେ ଓ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ବଢୁଛି ଦୁର୍ଘଟଣା । ସୋମବାର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ପୃଥକ ପୃଥକ ସ୍ଥାନରେ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟି ୬ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଛି । ସେହିପରି ୫୦କୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଆଗ୍ରା-ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ହାଇ-ଓ୍ବେରେ ଔରିଆ ନିକଟରେ ବସ୍  ସହିତ ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକା ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇଜଣ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । କୁହୁଡି ଯୋଗୁ ରାସ୍ତା ଦେଖା ନଯିବାରୁ ଟ୍ରକ୍ ବସକୁ ପିଟିଥିଲେ । ସେହିପରି କାନପୁର ବିହ୍ଲୋରରେ ରୋଡ୍ ଓ୍ବେଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ଯୋଗୁ ୧୮ଜଣ ଆହତକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୦ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ରହିଛି । କନୌଜରେ  ଚିବରାମାଉରେ ଟିପ୍ପର ବୋଲରୋକୁ ଧକା ଦେବା ଫଳରେ ୭ଜଣ ଛାତ୍ର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି  । ସେହିପରି ଆକବରପୁରରେ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଉନ୍ନବରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ୟୁପି ପୋଲିସ ଓ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଆହତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts