scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ‘ଗ୍ୟାଙ୍ଗୱାର’, ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ମୃତ, ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ

13/12/2022 at 7:13 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଫିରୋଜାବାଦରେ ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲରେ ଏକ ହୃଦୟବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏଠାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀଙ୍କ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟ ମାରପିଟ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରେଣୀର ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ହିଂସକ ସଂଘର୍ଷ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରାଇଛି । ମୃତ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସ୍କୁଲ ବାହାରେ ଶିଶୁର ମୃତ ଶରୀର ରଖି ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏବେ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଫିରୋଜାବାଦ ଜିଲ୍ଲା ଶିକୋହାବାଦର କିଶନପୁର ନିବାସୀ ବିରେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅ ଶିଭମ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲେ । ସୋମବାର ଶିଭମ ସ୍କୁଲ ଯାଇଥିଲା । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ସ୍କୁଲରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଛାତ୍ର ଶିଭମକୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ତାର ଛାତି ଉପରେ ଡେଇଁଥିଲେ । ଏଥିରେ ତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା । ଛାତ୍ରକୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଛାତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ଅନ୍ୟପଟେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ମଞ୍ଜୁଲତା ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୋମବାର ଖେଳିବା ବେଳେ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଏହାକୁ ପରେ ସ୍କୁଲରେ ଶାନ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସ୍କୁଲ ସରିବା ପରେ କଣ ହେଲା ତାହ ଜଣା ନାହିଁ । ପିଲାଟି ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲା । ସ୍କୁଲ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଅବହେଳା କରାଯାଇ ନାହିଁ। ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟିଆ ବିବାଦ ଥିଲା।

   Related Posts