oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗୁରୁବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା, ୧୪ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ବାକି ନଦେବାରୁ ଦୋକାନରେ ନିଆଁ ! ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ଦୋକାନ ଓ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ

29/12/2019 at 5:18 PM

ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ୨୯।୧୨: କଟକ ଜିଲ୍ଲା ମାହାଙ୍ଗା ଥାନା ପଲ୍ଲିସାହିରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୨ଟି ଦୋକାନ ସହ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଛି । ବାକି ନଦେବାରୁ ଦୋକାନରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନା ଅଭିଯୋଗର ଦେଇଛନ୍ତି ଦୋକାନୀ ତପନ ଦାସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପଲ୍ଲିସାହି ପଞ୍ଚାୟତ ଅଫିସ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ତେଜରାତି ଦୋକାନୀ ତପନ ଦାସଙ୍କୁ ବାକିରେ ସଉଦା ମାଗିଥିଲା ପଲ୍ଲୀସାହିର କାଳନ୍ଦୀ ମହାନ୍ତି l ପୂର୍ବ ବାକି ସୁଝିନଥିବାରୁ ତପନ ଆଉ ବାକିରେ ସଉଦା ଦେବନି ବୋଲି ସଫାସଫା ମନାକରିବାରୁ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିତ୍ତ ଚଢିଯାଇଥିଲା କାଳନ୍ଦିର l ଗାଳି ଫଜୀଲ ସହ ଦୋକାନ ପୋଡିଦେବାକୁ କାଳେ ଧମକ ଦେଇଥିଲା କାଳନ୍ଦୀ l ଶେଷରେ ସେହିଦିନ ରାତିରେ ତପନ ଦାସଙ୍କ ଦୋକାନରେ କିଏ ନିଆଁ ଲଗେଇଦେଇଛି l ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ସହ ନଗଦ ଚାରି ହଜାର ଟଙ୍କା ଜଳିଯାଇଛି l କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ତପନ ଦାସଙ୍କ ଦୋକାନ କଡ଼ରେ ଥିବା ପ୍ରକାଶ ସାହୁଙ୍କ ପାନ ଦୋକାନଟି ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯଲିଯିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ୨୦  ହଜାର ଟଙ୍କାର କ୍ଷୟକ୍ଷତି ନେଇ ପ୍ରକାଶ ମଧ୍ୟ ଥାନାରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି l ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଛାନଭିନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି l

   Related Posts