suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ମୁମ୍ବାଇ ଘଟକୋପର ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧ ମୃତ, ୨୨ ଆହତ

17/12/2022 at 7:05 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭।୧୨: ମୁମ୍ବାଇ ଘଟକୋପର ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଦୁଇ ଜଣ ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ପାରେଖ ହସ୍ପିଟାଲ ନିକଟସ୍ଥ ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଇଛି। ଏଣୁ ଅଗ୍ନି କାଣ୍ଡରେ ଆହତ ଲୋକଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଆହତମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ପାଖରେ ଥିବା ଆଉ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।

ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟକୋପର ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଜୁନୋ ପିଜା ହୋଟେଲରେ ହୋଇଛି। ତେବେ ଦମକଳ ବିଭାଗ ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୨ ଜଣ ପୋଡିହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏଥିରୁ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ମୃତକଙ୍କୁ କୁରସୀ ଡେଧିଆ ଓ ତାଙ୍କ ବୟସ ୪୬ ବର୍ଷ ଭାବେ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି। ବିଲ୍ଡିଂର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଫ୍ଲୋରରେ ଥିବା ମିଟର ବକ୍ସରେ ସର୍ଟ ସର୍କିଟ ଯୋଗୁ ନିଆଁ ଲାଗିଥିଲା। ଏଥିରେ ସାରା ବିଲ୍ଡିଂ ହୁତହୁତ ହୋଇ ଜଳିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ବିଲ୍ଡିଂର ନାମ ବିଶ୍ୱାସ। ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଫ୍ଲୋରରେ ଜୁନୋ ପିଜା ହୋଟେଲର ମିଟର ରୁମ ଥିଲା। ତେବେ ପାରେଖ ହସ୍ପିଟାଲ ବିଲ୍ଡିଂ ନିକଟରେ ଥିବାରୁ ଆହତଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ଛଡା ପୁଣେ ସହରର ବାହ୍ୟାଞ୍ଚଳ ଭୀମା କୋରେଗାଓଁରେ ମଧ୍ୟ ଶନିବାର ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏଠାରେ ଥିବା ଏଆଇଏମ କମ୍ପାନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ୬ଟି ଦମକଳ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ନିଆଁ ଲିଭାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।  

   Related Posts