ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ ବିରୋଧରେ ମାମଲା, ଓକିଲ ଆଣିଲେ ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ

24/09/2021 at 4:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୦୯: ଟେଲିଭିଜନର ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ ଏବେ ବିବାଦରେ । ଏକ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସିନ୍‌ ପାଇଁ ବିବାଦ ଉପୁଜିଛି।  ଶୋ’ର ଏକ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ଆକ୍ଟର ଗୋଟିଏ କୋର୍ଟ ରୁମ୍‌​‌ରେ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେଥିପାଇଁ କିପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି । କୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବମାନନା କରିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେର ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଶିବପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟରେ ‘ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ର ନିର୍ମାତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ଓକିଲଙ୍କ ଅନୁସାରେ, ‘ସୋନୀ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଦ କପିଲ୍‌ ଶର୍ମା ଶୋ ବହୁତ ଖରାପ। ଶୋର କଳାକାର କୋର୍ଟ ରୁମରେ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିବା ଦେଖଯାଇଥିଲା। ଏହା କୋର୍ଟଙ୍କ ଅବମାନନା। ତେଣୁ ମୁଁ କୋର୍ଟରେ ଧାରା ୩୬/୩ ଅନୁଯାୟୀ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛି।’

ତେବେ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଅକ୍ଟୋବର ୧ରେ ହେବ। ଯେଉଁ ଏପିସୋଡ୍‌ ପାଇଁ ଏହି ମାମଲା ହୋଇଛି ତାହା ଜାପୁଆରୀ ୨୦୨୦ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ କୋର୍ଟ ରୁମ୍‌କୁ ନଇେ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଜଣେ କଳାକାର ନିଶାରେ ଥିବା ଭଳି ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

   Related Posts