scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଅପମାନଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ମାମଲାରେ ବାରାଣାସୀରେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ବିରୋଧରେ FIR

9/09/2020 at 10:27 AM

ବାରାଣାସୀ ୦୯/୦୯ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଓ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଶବ୍ଦ ବାଣ ଓ ଆରୋପ-ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ବାରାଣାସୀ ଯାଏଁ ପହଞ୍ଚିଛି | କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ନେଇ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପରେ ବାରାଣାସୀରେ ବିଜେପିର ‘ବେଟି ବଚାଓ ବେଟି ପଢ଼ାଓ’ ଅଭିଯାନର ମହିଳା ସଦସ୍ୟ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ମଙ୍ଗଳବାର ସିଗରା ଥାନାରେ ମହିଳା ସଦସ୍ୟ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ଥାନା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅବଗତ କରି ମାମଲା ରୂଜୁ କରି ଆଗକୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବିଜେପିର ‘ବେଟି ବଚାଓ ବେଟି ପଢ଼ାଓ’ ପ୍ରକଳ୍ପର ମହିଳା ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ ସଂସ୍କୃତିରେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ମାନ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି | କିନ୍ତୁ ଶିବସେନା ନେତା ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଓ ଅପମାନଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ତାହା ଅକ୍ଷମଣୀୟ | ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପଦବୀର ଗାରିମା ସହ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ ବୋଲି ମହିଳା ସଦସ୍ୟମାନେ କହିଛନ୍ତି | ଏହା ନାରୀଶକ୍ତିର ମଧ୍ୟ ଅପମାନ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପ୍ରକଳ୍ପର ପ୍ରଦେଶ ସଂଯୋଜକ ଡ.ରଚନା ଅଗ୍ରୱାଲ |

   Related Posts