scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏହି ୪ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ହେବ ନାହିଁ ଧନର ଅଭାବ, ବଢିବ ସୁଖ-ସମୃଦ୍ଧି

23/01/2024 at 3:15 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୩।୦୧: ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରହଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଅନେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଅଶୁଭ ହେବ। କାରଣ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ । ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସେନାପତି ମଙ୍ଗଳ ଦେବ ଓ ହନୁମାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଧନ ଯୋଗାଇବା ସହିତ ସାମଗ୍ରୀକ ସୁଖ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି । ମନରେ ସାହସ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆସେ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ବଢାଇଥାଏ।

ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କେମନ୍ଦ୍ରୁମ୍ ଯୋଗ ଗଠନ କରାଯାଉଛି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ କେତେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସତର୍କତାର ସହିତ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏହିପରି ଅନେକ ରାଶିର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଙ୍ଗଳବାରର ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଖୁବ୍‌ ଶୁଭ ଅଟେ।  ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାର ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ଅଛି।  କାରଣ ଆଜି ହନୁମାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ । ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କୌଣସି ଜିନିଷରେ ବେପରୁଆ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- ରାଶି କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଙ୍ଗଳ ବାର ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଣିବ । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ। ହନୁମାନଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ । ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି- ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ । ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ । ଆଜି ଯେକୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବେ ଶୁଭ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବା ସହ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ରହିବ।  ସେୟାର ମାର୍କେଟ୍‌ରେ ହଠାତ୍ ଲାଭ ହେବ । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ । କୌଣସି ଜିନିଷରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ ।

   Related Posts