Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମୋହତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ସିବିଆଇ

25/01/2019 at 9:56 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୫|୧: ଚିଟଫଣ୍ଡ ଠକେଇ ମାମଲାରେ ପୁଣି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ସିବିଆଇ । ଭେଙ୍କେଟେଶ ଫିଲ୍ମସ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କଂପାନୀର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କର ନିକଟତର ଜଣାଯାଉଥିବା ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମୋହତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ନାଁରେ ପାଖାପାଖି ୨୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେରଫେର କରିଥିବା ନେଇ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲା । ଏହି କଂପାନୀ ଚିଟ୍ ଫଣ୍ଡ ସଂସ୍ଥା ରୋଜ୍ ଭ୍ୟାଲି ଗ୍ରୁପ୍ ଅଧୀନରେ କାମ କରୁଥିଲା । ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ, ଓଡିଶା, ଆସାମରୁ କଂପାନୀ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ ନାଁରେ ପାଖାପାଖି ୧୫ ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କା ଚିଟ୍ ଫଣ୍ଡ ସ୍କିମ୍ ରେ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା । ଗିରଫ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମୋହତଙ୍କୁ ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ବରର ସ୍ପେସାଲ୍ ସି.ଜେ.ଏମ୍  ସିବିଆଇଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ ।

   Related Posts