vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

କିଲର ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଲେ ଫାତିମା ସନା ଶେଖ୍, ଫଟୋ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ହେଲେ ଦିୱାନା

23/06/2022 at 2:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩।୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫାତିମା ସନା ଶେଖ୍ ତାଙ୍କର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଲାଇମଲାଇଟରେ ରହିଥା’ନ୍ତି। ନିକଟରେ ଫାତିମା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଥର’କୁ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ  ଅଛନ୍ତି।

Fatima Sana Saikh Pics: व्हाइट शॉर्ट ड्रेस में किलर लुक देती दिखीं फातिमा सना शेख, कातिल अदाएं बना देंगी दीवाना

ଫାତିମା ସନା ଶେଖ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦଙ୍ଗଲ’ରୁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ‘ଦଙ୍ଗଲ’ ଫିଲ୍ମରେ ଫାତିମା ଗୀତା ଫୋଗାଟଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଦମ୍‌ଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲା ।

Fatima Sana Saikh Pics: व्हाइट शॉर्ट ड्रेस में किलर लुक देती दिखीं फातिमा सना शेख, कातिल अदाएं बना देंगी दीवाना

ଫାତିମା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍‌। ପ୍ରତିଦିନ ସେ କିଛି ନୂଆ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ନିକଟରେ ଫାତିମା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର କିଛି ନୂଆ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଧଳା ରଙ୍ଗର ସର୍ଟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

Fatima Sana Saikh Pics: व्हाइट शॉर्ट ड्रेस में किलर लुक देती दिखीं फातिमा सना शेख, कातिल अदाएं बना देंगी दीवाना

ଏହି ଫଟୋରେ, ଫାତିମା ଗ୍ଲାମରସ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରୁଛନ୍ତି ।ଧଳା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଫାତିମା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

   Related Posts