suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ନିଷ୍ଠୁର ବାପା : ମାତ୍ର ୨୦ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଛୋଟ ପୁଅକୁ ଲୁହା ଖଡିକାରେ ଚେଙ୍କ ଦେଲେ

28/02/2020 at 4:35 PM

ନିମାପଡା ୨୮।୨: ମାତ୍ର ୨୦ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରିବାରୁ ପୁଅକୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ବାପା । ଏଭଳି ଏକ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁର ଘଟଣା ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ସତ୍ୟବାଦୀ ବ୍ଲକର ଏକ ଗାଁରେ ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୪ର୍ଥ ଶ୍ରେଣୀର ନାବାଳକଟି ପେପସି କିଣିବା ପାଇଁ ଘରୁ ୨୦ଟଙ୍କା ଚୋରୀ କରିଥିଲା । ହେଲେ ନାବାଳକ ଜଣଙ୍କ ଜାଣି ନ ଥିଲା ତା ବଦଳରେ ତାକୁ ଏତେ ବଡ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି । ତତଲା ଲୁହା ଖଡିକାକୁ ନିଆଁରେ ଗରମ କରି ହାତ ଗୋଡ ସହ ଶରୀରର ଅନ୍ୟ ଅଙ୍ଗରେ ଫୋଟକା କରିଦେଇଛି ନିଜ ଜନ୍ମ କଲା ବାପା । ମାତ୍ର ଏନେଇ କୌଣସି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ଘଟଣା ଏବେ ପୁରା ସତ୍ୟବାଦୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

ତେବେ ଶିଶୁଟି କୋହ ଭରା କୋମଳ କଣ୍ଠରେ କହିଛି ଯେ, ‘ମୁଁ ଆଉ ଭୁଲ୍ କରିବିନି କି ଚୋରୀ କରିବିନି ।’ କାଳେ ସତ କଥା କହିଦେଲେ ବାପାଙ୍କର କିଛି ହୋଇଯିବ ଭୟଭୀତ ହୋଇ କଣ କହିବ ମଝିରେ ମଝିରେ କାହା ନା କହିବ ବାପା ନା ମମି କିଛି ଜାଣିପାରୁନଥାଏ । ବାବା ରାଗିଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ଏମିତି କଲେ ବୋଲି ଶିଶୁଟି କହିଥିଲା । ଏପଟେ କିନ୍ତୁ ମା’ଙ୍କ ମତ ଭିନ୍ନ ଥିଲା । ସେ କହିଥିଲେ ନାବାଳକଟି ପିଲାବେଳୁ ଚୋରୀ କରୁଛି ବାରମ୍ବାର ଅନେକ ମାରିଛୁ ଗାଳି ବି କରିଛୁ ହେଲେ ସୁଧୁରିଲା ନାହିଁ । ଏଭଳି ବିରକ୍ତି ହୋଇ ମୁଁ ଗରମ କରିଥିବା ଲୁହା ଖଡିକାକୁ ତା ବାବା ରାଗରେ ମାରିଦେଲେ ।

କୋମଳମତି ଶିଶୁଟି ଦଣ୍ଡ କ’ଣ ଜାଣିନଥିବା ବେଳେ ଏପରି ନିଆଁ ଚେଙ୍କ ଦେବା କେତେ ଦୂର ଠିକ୍ ତାହା ସାଧାରଣରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

   Related Posts