oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

କରଜ କରି ବୋହୂ ରୁମ୍‌ରେ ଶ୍ବଶୁର ଲଗାଇଲେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା, ଏହାଦେଖି ବୋହୂ କଲେ ଏମିତି…

24/08/2019 at 12:04 PM

ପାଟଣା ୨୪|୮: ବିହାର ପାଟଣା ଖୁସୁରୁପୁରରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଧାର କରଜ କରି ନିଜ ଘରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଲେ । ବୋହୂର ଶୋଇବା ଘରକୁ ମଧ୍ୟ ବାଦ୍ ଦେଇନଥିଲେ । ଅନ୍ୟପଟେ ମହିଳା କମିଶନରେ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ କଲେ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବୋହୂ ।

ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ବୋହୂ ବହୁଥର ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିସାରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ବୋହୂ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ବୋହୂଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଡରି ରହୁଥିଲେ । ଯାହାଫଳରେ ପଡୋଶୀ ମାନଙ୍କଠାରୁ ଧାର କରଜ କରି ସେ ଘରର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ ।  

ଶ୍ବଶୁର ମଧ୍ୟ ଏହା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମହିଳା କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ଫେରାଦ ହୋଇଛନ୍ତି । ମହିଳା କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ବୋହୂ ରାଗିଯାଇ ନିଜ ଛୁଆମାନଙ୍କୁ କିରୋସିନି ପିଆଇ ଦେଇଥିଲେ । ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସିଡିରୁ ଧକ୍କା ଦେଇଦେଇଥିଲେ । ସେ ସବୁବେଳେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଧମକ ଦେବା ସହ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଫସାଇଦେବା ଲାଗି ମଧ୍ୟ ଡରାଉଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ସେ ଘରର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ । ବୋହୂର ଶୋଇବା ଘରେ ମଧ୍ୟ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଏକା ରୋଜଗାର କରି ଘର ଚଳାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ସବୁବେଳେ ଅସୁସ୍ଥ ରହୁଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ କାମରୁ ଫେରିଥାନ୍ତି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବୋହୂର ଧମକ ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ପଡୁଥିଲା । କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇବା ଫଳରେ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଫସାଇବାର ଡର ନଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ  ।

ଶ୍ବଶୁର ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇବା ପରେ ବୋହୂ ମହିଳା କମିଶନ ଏବଂ ଫ୍ୟାମିଲି କୋର୍ଟରେ ସ୍ବାମୀ, ଶ୍ବଶୁର, ଶାଶୁ, ନଣନ୍ଦ ଏବଂ ଦିଅରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ମହିଳା ଆୟୋଗ କମିଶନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ନିର୍ଯାତନାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ଶୁଣିବା ପରେ ବୁଝାମଣା ହୋଇସାରିଛି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ ।

   Related Posts