oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ପୁଅର କାନ୍ଦରେ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ନିଦ, ଦେଢ ମାସର ଶିଶୁକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ନୃଶଂସ ବାପା

13/08/2022 at 7:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩।୮: ଦିଲ୍ଲୀ ନିକଟ ଫରିଦାବାଦରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହତ୍ୟା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପୁରୁଣା ଫରିଦାବାଦର ରାଜୀବ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଦେଢ ମାସର ପୁଅକୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରିଛି ବାପା । ମୃତ ଶିଶୁର ମା’ଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ମୃତ ଶିଶୁର ମା’ଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ, ଦେଢ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କର ଯାଆଁଳା ପୁଅ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଭାଇଙ୍କୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଫରିଦାବାଦର ବସେଲୱା କଲୋନୀକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ସେ ଗୋଟିଏ ପୁଅକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡି ଯାଇଥିଲେ ।

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧି ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପଡୋଶୀମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଶିଶୁଟି କାନ୍ଦୁଥିଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁଟି ଚୁପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଯାଇ ଦେଖିଥିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ଶିଶୁଟିର ପାଟି ଓ ନାକରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିଲା । ଏହାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଶିଶୁଟିର ମାମୁଁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଶିଶୁଟିର ବାପା ହିଁ ତାକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ସୁନ୍ଦର ରାତିରେ ଗାଡି ପାସିଂ କରିବାର କାମ କରେ ଏବଂ ଦିନରେ ଶୋଇଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁଟି ତା ଶୋଇବା ସମୟରେ କାନ୍ଦିଥିଲା ସେତେବେଳେ ତା ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା । ସେ ରାଗିଯାଇ ପିଲାଟିକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କରିଛି । ଏହାପରେ ଧରାପଡିଯିବା ଭୟରେ ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ହୋଇଯାଇଛି । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଫେରାର ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts