AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଟଣୀ କନ୍ତିଆରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

କୃଷକଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ ପ୍ରୟୋଗ ହେଉଛି ଟିଅର ଗ୍ୟାସ, କିନ୍ତୁ ମାନବିକତା ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି ଅନ୍ନଦାତା, ପାଣି ପିଆଇ ମେଣ୍ଟାଇଲେ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ଶୋଷ

28/11/2020 at 3:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୮/୧୧:   କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ କୃଷି ଆଇନକୁ ବିରୋଧ କରି କୃଷକମାନେ ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀ ଚଲୋ ଡାକରା ଦେଇ ରାଜଧାନୀ ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଏହି ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପଞ୍ଜାବ ଓ ହରିୟାଣାର ହଜାର ହଜାର କୃଷକ  ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ କୃଷକଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରବେଶ ନକରାଇଦେବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର ରହିଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ପାଣିମାଡ ସହ ଲୁହବୁହା ଗ୍ୟାସ୍ ମଧ୍ୟ କୃଷକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଉଛି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ କୃଷକ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ପାଣି ପିଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ କୃଷକଙ୍କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ବଳ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଛି । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ କୃଷକମାନେ ମାନବିକତାର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଏହି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବି ଅନ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ,  ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କୁ କୃଷକମାନେ ପାଣି ପିଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟରରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ କୃଷକଙ୍କ ଉପରେ ପାମି ମାଡ କଲେ ବି ଅନ୍ନଦାତାମାନେ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ତୃଷ୍ଣା ମେଣ୍ଟାଉଥିବା ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି । କୃଷକଙ୍କ ଏତାଦୃଶ ଆଚରଣକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts