scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କୃଷକଙ୍କୁ ରୋକିବାକୁ ପ୍ରୟୋଗ ହେଉଛି ଟିଅର ଗ୍ୟାସ, କିନ୍ତୁ ମାନବିକତା ଭୁଲି ନାହାଁନ୍ତି ଅନ୍ନଦାତା, ପାଣି ପିଆଇ ମେଣ୍ଟାଇଲେ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ଶୋଷ

28/11/2020 at 3:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୮/୧୧:   କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ କୃଷି ଆଇନକୁ ବିରୋଧ କରି କୃଷକମାନେ ରାଜରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀ ଚଲୋ ଡାକରା ଦେଇ ରାଜଧାନୀ ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଏହି ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପଞ୍ଜାବ ଓ ହରିୟାଣାର ହଜାର ହଜାର କୃଷକ  ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ କୃଷକଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରବେଶ ନକରାଇଦେବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପର ରହିଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ପାଣିମାଡ ସହ ଲୁହବୁହା ଗ୍ୟାସ୍ ମଧ୍ୟ କୃଷକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଉଛି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ କୃଷକ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ପାଣି ପିଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ କୃଷକଙ୍କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ବଳ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଛି । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ କୃଷକମାନେ ମାନବିକତାର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଏହି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବି ଅନ୍ୟକୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ,  ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କୁ କୃଷକମାନେ ପାଣି ପିଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟରରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ କୃଷକଙ୍କ ଉପରେ ପାମି ମାଡ କଲେ ବି ଅନ୍ନଦାତାମାନେ ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ତୃଷ୍ଣା ମେଣ୍ଟାଉଥିବା ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି । କୃଷକଙ୍କ ଏତାଦୃଶ ଆଚରଣକୁ ସମସ୍ତେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts