scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପେଟ ଭିତରେ ଡଙ୍କ ମାରିଲା ମହୁମାଛି, ପାଣି ପିଇବା ବେଳେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା

9/12/2023 at 2:01 PM

ଭୋପାଳ ୦୯।୧୨ : ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ୨୨ ବର୍ଷୀୟ ଚାଷୀ ପାଣି ପିଉ ପିଉ ହଠାତ ପାଟିରେ ପଶିଗଲା ମହୁମାଛି । ଆଉ ପାଟିରୁ ମହୁମାଛିଟି ବାହାରିବାକୁ ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିନଥିଲା । ଶେଷରେ ଯାହା ଘଟିଲା, ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଠାରୁ ୪୦ କିମି ଦୂର ବେରାସିଆ ଅଞ୍ଚଳର ଚାଷୀ ହିରେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ । ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଜ ଘରେ ପାଣି ପିଇବା ଲାଗି ଏକ ଗ୍ଲାସ ପାଣି ମାଗିଥିଲେ । ଆଉ ପାଣି ପିଇବା ସମୟରେ ଏକ ମହୁମାଛିଟି ତାଙ୍କ ପାଟି ଭିତରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ବହୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ବି ମହୁମାଛିଟି ପାଟିରୁ ବାହାରିପାରିନଥିଲା । ଶେଷରେ କିଛି ସମୟରେ ହିରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପେଟରେ ବ୍ୟଥା ହୋଇଥିଲା । ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଡାକ୍ତର ହିରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମତରେ, ମହୁମାଛିଟି ଖାଦ୍ୟ ନଳୀରେ ପଶିଯାଇଥିଲା । ଆଉ ବାହାରକୁ ନ ବାହାରିପାରିବାରୁ ଖାଦ୍ୟ ନଳୀକୁ ଏକାଧିକ ଥର ବିନ୍ଧି ଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ ସେ ଗୁରୁତର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମେଡିକାଲରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ନିମ୍ନମାନର ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗଣ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଲୋକେ। ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ଏନେଇ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ଶୁଣିନଥିଲେ ।

   Related Posts