vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କରୋନାର ପ୍ରମାଣ ନଥିଲା, ସନ୍ଦେହ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା ବାପ-ପୁଅର ସଂପର୍କ ! ଭୟରେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ମୃତଦେହ ନେଉନାହାନ୍ତି ପରିବାର

17/08/2020 at 12:42 PM

ଅନୁଗୋଳ ୧୭।୮: ମହାମାରୀ କରୋନା ଦିନକୁ ଦିନ ତାର କାୟା ବିସ୍ତାର କରି ଚାଲିଛି । କେତେବେଳେ ବାପାଠାରୁ ପୁଅକୁ ଛଡାଇ ନେଲାଣି ତ କେତେବେଳେ ଭାଇଠାରୁ ଭାଇକୁ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ପୁଅଠାରୁ ବାପାକୁ । ସଂପର୍କରେ ଲକ୍ଷ୍ମଣରେଖା ଟାଣୁଛି ଏହି ମହାମାରୀ । କେଉଁଠି ଶବକୁ କାନ୍ଧ ଦେଉନାହାଁନ୍ତି ସଂପର୍କୀୟ ତ କେଉଁଠି ଶବ ସତ୍କାର କରିବାକୁ ବି ଡରୁଛନ୍ତି ପରିଜନ । ହେଲେ ଏଭଳି ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ତାଳଚେର ନେହେରୁ ଶତାବ୍ଦୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲା ପରେ କାହା ଆଖିରେ ବି ଲୁହ ଆସିଯିବ ।

କରୋନା ଭୟରେ ବାପାଙ୍କର ଶବକୁ ନେଉନାହିଁ ନିଜ ଜନ୍ମକଲା ପୁଅ । ଏବେ ଶବ ପଡିରହିଛି ହସ୍ପିଟାଲରେ । କେତେ କଷ୍ଟ କରି ବାପା-ମା’ ପୁଅ ଜନ୍ମକରିଥାନ୍ତି ଶେଷ ସମୟରେ ଟିକେ ସାହାରା ଦେବ ବୋଲି । ହେଲେ ଏହି ମହାମାରୀ ସେସବୁକୁ ଛଡାଇନେଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କଳମୁଛୁଇଁ ଗାଁର ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ଦେହ ଅସୁସ୍ଥ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିବା ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କୁ ନେହେରୁ ଶତାବ୍ଦୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସୁରେଶଙ୍କର ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମୃତ୍ୟୁ ହେଲା ପରେ ଏବେ ଗାଁ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଶବକୁ ନେବା ପାଇଁ ନାରାଜ । କରୋନା ଭୟରେ ବାପାଙ୍କର ଶବକୁ ନେଉନାହାଁନ୍ତି ପୁଅ । ତେଣୁ ଅଡୁଆରେ ପଡିଛନ୍ତି ହସ୍ପିଟାଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ।

   Related Posts