scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଉପରେ ପାଣି ବୋତଲ ପଡିଗଲା ବୋଲି ‘ଚାପଡ଼’ରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ: ମା ମୃତ, ବାପା ପୁଅଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗମ୍ଭୀର

17/01/2019 at 4:32 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧ : ପଶ୍ଚିମ ଦିଲ୍ଲୀର ଖୋଲା ଅଂଚଳରେ ଆଜି ଏକ ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତା’ ପଡୋଶୀରେ ରହୁଥିବା ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଉପରେ ‘ଚାପଡ଼’ ସାହାଯ୍ୟରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି | ଚାପଡ଼ ମାଡରେ ୪୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବିରୁ ଓ ତାଙ୍କ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପୁଅ ଆକାଶ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ପତ୍ନୀ ସୁନିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ବିରୁ ଏବଂ ଆକାଶଙ୍କୁ ଗୁରୁ ଗୋବିନ୍ଦ ସିଂଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି | ସେମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ସଙ୍କଟାପର୍ଣ୍ଣ ରହିଛି |


ଖବର ନେବାରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ମୃତ ସୁନିତାଙ୍କ ଝିଅ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ସ୍କୁଲରୁ ଫେରୁଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ପଡୋଶୀ ମହମ୍ମଦ ଆଜାଦ (୪୦)ଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର ପାଣି ବୋତଲଟି ପଡିଯାଇଥିଲା | ଏହାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଆଜାଦ ଏବଂ ସୁନିତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା | ପୁଣି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଗତକାଲି (ବୁଧବାର) ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା | ବଚସା ସମୟରେ ମହମ୍ମଦ ଆଜାଦ ଏକ ମାଂସ କଟା ଚାପଡ଼ରେ ସୁନିତା, ତାଙ୍କ ପାଟି ଓ ପୁଅ ଉପରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା | ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଆଜାଦ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି |


ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |

   Related Posts