ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଟଙ୍କା ଲୋଭରେ ତିନି ସନ୍ତାନର ଜନନୀ ପୁଣି ବେଦିରେ ହେଲେ କନିଆଁ… କେମିତି ଧରିଲା ପୋଲିସ

21/06/2020 at 9:56 PM

ରାଞ୍ଚୀ, ୨୧|୦୬: ବିବାହ ନାଁରେ ଠକେଇ । ଟଙ୍କା ଲୋଭରେ ପୁଣି ଥରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାଁନ୍ତି । ଏପରି ଏକ ରାକେଟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଛି ଝାଡଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ । ରାଜ୍ୟର କେନ୍ଦୁଆରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜକୁ କୁଆଁରୀ କହି ପୁଣି ବିବାହ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ରହିଛନ୍ତି । ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଆହୁରି ୭ଜଣ ମହିଳା ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ବିବାହ ନାମରେ ୧୨ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକି ସାରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

କନ୍ୟା ହୋଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ବସିଥିବା ତିନି ସନ୍ତାନର ମାଆ ସୀମା ରାଜସ୍ଥାନର ଆଜମେର ଫେରାର ହେବା ପୂର୍ବରୁ କେନ୍ଦୁଆ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ।  ତେବେ ତାଙ୍କ ସହ ଥିବା ୭ଜଣ ମହିଳା ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସହ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଧରା ପଡିଥିବା ସୀମାଙ୍କ ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ରହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମ ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ । ତେବେ ସେ ବାରମ୍ବାର ନିଜର ବୟାନ ବଦଳାଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସେ ମିଛ କହି ବିବାହ କରିଥିବା ଭାଗଚାନ୍ଦ ଓ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି । ସୀମା ୭,୮ ବର୍ଷ ଧରି ଏପରି ଠକି ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ସେ ୭ ବର୍ଷ ତଳେ ଆଜମେରର ଭାଗଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଠକିଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସୋନୁଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇଥିଲେ । ଏପରିକି ୭ଜଣ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ନେଇ ସୋନୁଙ୍କୁ ପରିବାର ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଜଣେ ମହିଳା ସୀମାଙ୍କ ମାଆ ବୋଲି ନିଜକୁ ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts