Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କଳାହାଣ୍ଡିରୁ ନକଲି ମାଓବାଦୀ ଗିରଫ ; ଫୋନରେ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ଦେଉଥିଲା ଧମକ

7/11/2018 at 5:46 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୭/୧୧ : ନକଲି ମାଓବାଦୀ ଗିରଫ, ସହଯୋଗୀ ଫେରାର । କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଲାଞିଗଡ ବ୍ଲକରେ ମାଓବାଦୀ ନାଁରେ ଠିକାଦାର,ଅଫିସର, ନେତା,ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ ଏହି ନକଲି ମାଓବାଦୀ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁଥିଲେ । ଗିରଫ ଯୁବକ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ଶେଷଖାଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଇରୁକୁବାଡି ଗାଁର ଗୋପାଲ ମାଣ୍ଡିଆ ସାହୁ । ଲାଞିଗଡ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷକୁ ମାଓବାଦୀ ସଂଗଠନକୁ ଚାନ୍ଦା ନ ଦଲେ ପ୍ରଜାକୋର୍ଟରେ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଫୋନରେ ଧମକ ଦେଇ ଆସୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଏତଲା ଆଧାରରେ ବିଶ୍ବନାଥପୁର ପୋଲିସ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକିଙ୍କ ଜରିଆରେ ଗିରଫ କରିଛି । ନକଲି ମାଓବାଦୀ ନାଁରେ ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ ମାମଲାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସହଯୋଗୀ ଲାଞିଗଡର ନକୁଳ ତିହାଡି ଫେରାର ରହିଛି । ମାଓବାଦୀ ନାଁରେ ଏହି ଦୁର୍ବୁତ ଅନେକ ଠିକାଦାର ଓ ଅଫିସର ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରିଥିବା ସ୍ବୀକାର କରିଛି । ଯାହା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କରିଛି ।

   Related Posts