AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଜାନୁଆରୀ ୨୬ ପୂର୍ବରୁ ଜାମ୍ମୁରେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ଲାଷ୍ଟ, ୮ଜଣ ଆହତ

22/01/2023 at 11:17 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜାମ୍ମୁରେ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ତୃତୀୟ ବିସ୍ଫୋରଣ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବଜାଲତା ଗାଁରେ ଏକ ଟମ୍ପରରେ ବ୍ଲାଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ଜଣେ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନରବାଲର ଟ୍ରନ୍ସପୋର୍ଟ ନଗରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ୭ଜଣ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଭାରତ ଯୋଡୋ ଯାତ୍ରା ଓ ଆଗକୁ ଜାନୁଆରୀ ୨୬ ରହିଥିବାରୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି ।

ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ପୋଲିସର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସିଧରାର ବଜାଲତା ବୁଲାଣିରେ  ୟୁରିଆ ସାର ଟ୍ରକରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି । ସୁରିନ୍ଦର ସିଂହ ନାମ ଜଣେ କନଷ୍ଟବଲ ଡ୍ୟୁଟି ଥିବାବେଳେ ୟୁରିଆ ଟ୍ରକକୁ ଅଟକାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଟ୍ରକରୁ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବ୍ଲାଷ୍ଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏଥିରେ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ବିସ୍ଫୋରଣ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲା । ହେଲେ ଏହା ଦୁର୍ଘଟଣା ଯୋଗୁ ନାହିଁ ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ସେହିପରି ଜାମ୍ମୁର ନରବାଲରେ ଶନିବାର ୩୦ମିନିଟ୍ ମଧ୍ଯରେ ଦୁଇଟି ବଡ଼ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ୭ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।  

   Related Posts