Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ୨ ଯୁବକ, ଜଣେ ଉଦ୍ଧାର, ଅନ୍ୟଜଣେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେଲା ଗୁଗଲ, ଡୁଡଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଲା ଶୁଭେଚ୍ଛା
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୨.୫
  • ||
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

କୋହଲିଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ କିଏ କରିଥିଲା ଗାଳି, ପୁରା ମ୍ୟାଚରେ କିନ୍ତୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ତାନା ମାରିଥିଲେ ରନ୍ ମେସିନ୍

15/06/2020 at 4:25 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୫|୦୬ :  ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାଯକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବେ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା । ସେ ଅନେକ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ନୂଆ କୀର୍ତ୍ତିମାନ ସ୍ଥାପନା କରିଛନ୍ତି ।  ତେବେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ନିକ୍ କାମ୍ପଟନ୍ କୋହଲିଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ବାବଦରେ ଏକ ମଜାଳିଆ କଥା କହିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି ।

ଏକ କ୍ରିକେଟ୍ ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍ ସହ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ନିକ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସିରିଜ୍ ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ କୋହଲିଙ୍କ କିଛି କଥା ମନେ ପଡିଥିଲା । ସେ ନିଜ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ବାବଦରେ କିଛି କହୁଥିଲେ । ଏହାପୂର୍ବ ଦିନ ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ କେଭିନ୍ ପିଟରସେନ ଓ ଯୁବରାଜ ସିଂଙ୍କ ସହ  ରାସ୍ତାରେ ଭ୍ରମଣ କରୁଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ କୋହଲି ନିଜ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ସେ କୋହଲିଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ କିଛି କଥା ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୋହଲିଙ୍କୁ ଏହା ପସନ୍ଦ ଆସିନଥିଲା ।  ତାଙ୍କୁ କୋହଲି କିଛି କହିଥିଲେ ।

ନିକ୍ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି କୋହଲି ସେହି ସମାନ କଥା ଦୋହରାନ୍ତି । ବୋଦହୁଏ ସେହି ଯୁବତୀ କୋହଲିଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା ଓ ସେ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ବୋଲି କୋହଲି କହିଥାନ୍ତି । ଏହା ଅତି ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ଥିଲା । ଏହାର ବ୍ୟବହାର ସେ କୋହଲିଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିବାରେ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କୋହଲି ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ । ସେ ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଶତକ ଲଗାଇଥିଲେ ।

   Related Posts