ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

କରୋନା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ : ପୋଲିସକୁ ସାବାସୀ, ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଉଡାଇବା ସହ ଗାଡି ଉପରକୁ ଫୁଲ ପକାଇ କଲେ ସ୍ୱାଗତ

5/04/2020 at 9:36 AM

ମେରୁଟ ୦୫।୦୪: ସାରାଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଓ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢିବାର ଲାଗିଛି ।ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଦେଶରେ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ହଜାର ପାର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୬୦ ପାର ହୋଇଛି । ତେବେ ଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ୨୧ଦିନିଆ ଲକ୍‌ଡାଉନ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଦେଶରେ ଅତ୍ୟାଶକୀୟ ସାମଗ୍ରୀକୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଉପରେ କିଛି ନା କିଛି କଟକଣା ଲାଗିଛି । ତେବେ ଏହି ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ ପୋଲିସ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ଓ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କରୁଥିବା ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଛି । ତେବେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମେରୁଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଯାହା ଅନ୍ୟଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦାହରଣ ପାଲଟିଛି ।

ତେବେ ମେରୁଟରେ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଗାଡି ପଇଁତରା ମାରୁଥାଏ। ତେବେ ଦେଶର ସାଧାରଣଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଘରକୁ ନଯାଇ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ । ତେବେ ମେରୁଟରେ ପୋଲିସ ଗାଡି ପାଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ମାନେ ଜୋରଦାର ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଗାଡି ଉପରକୁ ଫୁଲ ପକାଇ ଅଭିନନ୍ଦନ କରିଥିଲେ । ଯାହା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦାହରଣ ପାଲିଟିଛି । କେବଳ ଫୁଲ ପକାଇ ନୁହେଁ ବରଂ ଜାତୀୟ ପତାକା ଓ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଜୋରଦାର ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଇଥିଲେ ।

   Related Posts