oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅରୁଣ ବାଲୀଙ୍କ ନିଧନ, ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା, ଫିଲ୍ମ ‘ଚେହରେ’ର ଦ୍ୱିତୀୟ ପୋଷ୍ଟରରେ ବି ନାହିଁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ

10/03/2021 at 12:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୩: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିୟର ତଳକୁ ଖସିଖସି ଯାଉଛି । ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପୁଣି ଥରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ହାଶମୀଙ୍କ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ବାସ୍ତବରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଚେହରେ’ର ଆଉ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶମୀ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ପୁଣିଥରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଚେହେରା ଆଉ ନାମ ଦୁଇଟିଯାକ ନାହିଁ ।  ପୋଷ୍ଟରରେ ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶମୀ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଆଗରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିବାବେଳେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିଷ୍ଟଲ୍ ଡିସୁଜା ମଧ୍ୟ ପଛରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରକୁ ବିଗ୍ ବି ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

Chehre | Official Trailer | Amitabh Bachchan | Emraan Hashmi | Rhea  Chakraborty | Interesting Facts - YouTube

ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ରୁମି ଜାଫରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଚେହରେ’ରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା । ରିୟା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଥିଲେ । ସେ ଏହାର ସୂଚନା ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଏକ ଅଂଶ ହେବେ । ଏଥିସହିତ ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ  ଏହି ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଫସି ଯାଇଥିଲେ ।

Chehre Movie 2019 | Starring Amitabh Bachchan & Emraan Hashmi - YouTube

ପୂର୍ବରୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଫିଲ୍ମ ‘ଚେହରେ’ରଏକ ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରିଥିଲେ। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଦେଖା ଯାଇନଥିଲେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରିୟାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରରେ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ । କେହି କେହି ଲେଖିଛନ୍ତି, ରିୟାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ବାହାର କରାଯାଇଛି, ତ ଆଉ କେହି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯଦି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଏକ ସୁପରଫ୍ଲପ୍ ଫିଲ୍ମ ହେବ ।

Chehre new look: Amitabh Bachchan and Emraan Hashmi film to release on July  17 - Movies News

ଫିଲ୍ମ ‘ଚେହରେ’ ଏହି ବର୍ଷ ୩୦ ଏପ୍ରିଲ୍ ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ୧୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହାର ଟିଜର୍ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶମୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କିଛି ଚେହେରା, ହଜାରେ ରହସ୍ୟ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚେହେରା କିଛି କହିଥାଏ ଏବଂ ଅନେକ କିଛି ଲୁଚାଇଥାଏ ।‘

   Related Posts