scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଲେ ଏଲଭିଶ୍‌, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

12/02/2024 at 2:27 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୦୨: ଲୋକପ୍ରିୟ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଏବଂ ବିଗ୍ ବସ୍ OTT ୨ ବିଜେତା ଏଲଭିଶ ଯାଦବ।  ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ବିବାଦରେ ଜଡିତ ରହିଥାଆନ୍ତି। କେବେ ସାପ ତ ଆଉ ବେଳେବେଳେ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟାରେ ଫସିଯାଆନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଲାଗୁଛି ଯେ ଏଲଭିଶ ଯାଦବ ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗ୍ ବ୍ୟତୀତ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି।  ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି। ଭିଡିଓରେ ସେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ କାହାର ସିଷ୍ଟମ ହଲାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ YouTuber ରାଜସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ ଜୟପୁରରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଟ୍ ଅପ୍ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ସହ କିଛି ଘଟିଥିଲା ​​। ଯାହା ପରେ ଏଲଭିଶ ଯାଦବ ରାଗିଯାଇଥିଲେ । ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଏଲଭିଶ ଯାଦବଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେଉଛି ଏବଂ ହଠାତ୍ ଏଲଭିଶ ଏତେ ରାଗିଗଲେ ଯେ ସେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ କି ସିଧା ଚାପୁଡ଼ା ମାରନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲା ​​।  ଜଣେ ପୋଲିସ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆଣିଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଏଲଭିଶ ଯାଦବଙ୍କୁ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରୁ ବାହାର କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ କାର ପାଖରେ ଛାଡିନ୍ତି। ହେଲେ ଏହାର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କ’ଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡିନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଲଭିଶ ଯାଦବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଏଲଭିଶ ରାଗି ଯାଇ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଏହି ସିନ୍‌ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

   Related Posts