ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଏଲନ ମସ୍କଙ୍କ ୟୁଟର୍ଣ୍ଣ ! କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଛଟେଇ ନୁହେଁ, ନୂଆ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବ ଟେସଲା

5/06/2022 at 5:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ କାର ନିର୍ମାଣକାରୀ କମ୍ପାନି ଟେସଲାର ସିଇଓ ଏଲନ ମସ୍କ ନିଜ ବୟାନକୁ ନେଇ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି। ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ଟେସଲାରୁ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଛଟେଇ କରାଯିବା ନେଇ ମସ୍କ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଏବେ ସେ ନିଜର ସେହି ବୟାନରୁ ୟୁଟର୍ଣ୍ଣ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ନୂଆ ନିଯୁକ୍ତିର କଥା କହିଛନ୍ତି। ମସ୍କ କହିଛନ୍ତି, ଆସନ୍ତା ୧୨ ମାସରେ ଟେସଲା ହେଡକାଉଣ୍ଟସ ବଢାଇବା ଉପରେ ବିଚାର କରୁଛି। ଏଲନ ମସ୍କ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି, ଟେସଲାରେ ମୋଟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ହେବ।  

ଗୁରୁବାର ଟେସଲାର ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏକ ମେଲ୍ ପଠାଯାଇଥିଲା। ସାରା ଦୁନିଆରେ କମ୍ପାନିର ସମସ୍ତ ନୂଆ ନିଯୁକ୍ତି ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା। ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମସ୍କ ଚଳିତ ସପ୍ତାହର ଆରମ୍ଭରେ ଟେସଲାର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଫେରିବା କିମ୍ୱା ଚାକିରୀ ଛାଡିବାକୁ କହିଥିଲେ। ପୂର୍ବରୁ ଏଲନ ମସ୍କ କମ୍ପାନିର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇ ପ୍ରତି ସପ୍ତାହରେ ୪୦ ଘଣ୍ଟା ଅଫିସ୍ ଆସି କାମ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।   

   Related Posts