ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବଡ ଭାଇର ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ସାନ ଭାଇ ମୃତ, ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଡ ଭାଇ

17/10/2019 at 11:01 AM

ବାଂଶପାଳ ୧୭।୧୦: ବଡ ଭାଇର ଟାଗିଂଆ ଚୋଟରେ ସାନ ଭାଇର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଡ଼ଭାଇ  ଥାନାରେ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଛି ।  କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାଂଶପାଳ ବ୍ଲକ୍ ନୟାକୋଟ ଥାନା ଶାଗପାଲି  ଗ୍ରାମର  ସିନ୍ଧୁସାହିରେ ଘଟିଛି  ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶାଗପାଳି ଗ୍ରାମର ସିନ୍ଧୁସାହିର ମଧୁ ପାତ୍ରଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ଚୌଧୁରୀ ପାତ୍ର ଓ ସାନପୁଅ ଅଜୟ ପାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଲାଗି ରହୁଥିଲା । ପରେ ଏହା ଭୟଙ୍କର ରୂପ ନେଇଥିଲା । ବଡ ଭାଇ ଚୌଧୁରୀ ପାତ୍ରକୁ ସାନ ଭାଇ ଅଜୟ ପାତ୍ର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ଏବଂ ଏଥିରେ ଚୌଧୁରୀ ଆଘାତ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ସାନ ଭାଇ ଅଜୟ କାଳେ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବା ଭୟରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇ ବଡ ଭାଇ ଚୌଧୁରୀ ପାତ୍ର ସାନ ଭାଇ ଅଜୟ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଏକ ଟାଗିଂଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ଫଳରେ ଅଜୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

ପରେ ତାଙ୍କ ବାପା ମଧୁ ପାତ୍ର ସଂଧ୍ୟାରେ ନୟାକୋଟ ଥାନାକୁ ଆସି ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚୌଧୁରୀ ନୟାକୋଟ ଥାନାରେ ଆସି ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଥିଲା । ନୟାକୋଟ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବିଦେଶୀ ବାଗ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts