suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରି; ବଡ଼ ଭାଇର କଟୁରି ଚୋଟରେ ସାନଭାଇ ଗୁରୁତର

14/09/2022 at 4:42 PM


ଚାନ୍ଦବାଲି ୧୪/୦୯: ଭାଇ ଆକ୍ରମଣରେ ସାନଭାଇ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ଏପରି ଏକ ଅଘଟଣ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ପିରାହାଟ ଥାନା ଜାମଯୋଡ଼ି ପଞ୍ଚାୟତ ଅମୃତପୁର ଗାଁରେ ଘିଟିଛି। ଖବର ଅନୁସାରେ, ବଡ଼ଭାଇ ପ୍ରକାଶ ମହାନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ସାନଭାଇ କୈଳାଶ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ଦିନଧରି ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ଥିଲା। ଫଳରେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାରୁ ବଡ଼ଭାଇ ପ୍ରକାଶ ରାଗିଯାଇ ସାନଭାଇ କୈଳାଶଙ୍କୁ ଏକ ମାରଣାସ୍ତ୍ରରେ (କଟୁରି) ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ଏହା ଦେଖି କୈଳାଶଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କୁନ୍ତଳା ସେଠାକୁ ଆସିବାରୁୃ ସେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣର ଶୀକାର ହୋଇଥିଲେ। କୈଳାସ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଓ କଟକ ବଡ଼ ଡାକ୍ତରଖାନରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅଛନ୍ତି। ପିରହାଟ ଥାନାଧିକାରୀ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୋଗ ନମ୍ବର ୧୫୧/୨୨ ମୂଳେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରକାଶ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବା ସହିତ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି। ଏନେଇ ପୋଲିସ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

   Related Posts