ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

୮ ବର୍ଷ ପରେ ପରଦାକୁ ଆସିଲା ଫିଲ୍ମ ‘Ek Villan Returns’, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ହେବ ରିଲିଜ୍‌

30/06/2022 at 7:55 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦।୯: ୮ ବର୍ଷ ପରେ ବଡ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛି ଏକ୍‌ ଭିଲେନ୍‌ର ସିକ୍ବେଲ୍‌।  ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ସିକ୍ୱେଲ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ନିକଟରେ ‘ଏକ ଭିଲେନ୍ ରିଟର୍ନସ’ର କିଛି ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା ​​। ଯେଉଁଥିରେ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟ ଦିଶା ପାଟାନି, ଜନ୍ ଅବ୍ରହାମ, ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ତାର ସୁତାରିଆଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଏବଂ ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ମୋହିତ ସୁରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏକ ଭିଲେନ୍ ରିଟର୍ନସ୍ ଟି-ସିରିଜ୍ ଏବଂ ବାଲାଜୀ ଟେଲିଫିଲ୍ସ ଦ୍ୱାରା ମିଳିତ ଭାବରେ ନିର୍ମିତ ।

ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ‘ଏକ ଭିଲେନ୍ ରିଟର୍ନସ’ର ମୋଟ ୭ ଟି ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଅର୍ଜୁନ କପୁର, ତର ସୂତରିଆ, ଜନ୍ ଅବ୍ରହାମ ଏବଂ ଦିଶା ପାଟାନି ‘ଏକ ଭିଲେନ୍ ରିଟର୍ନ’ର ଚାରୋଟି ପୋଷ୍ଟରରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବାକି ପୋଷ୍ଟରରେ ଥିବାବେଳେ ଦିଶା ପାଟାନି- ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମ୍ ଏବଂ ତର ସୂତରିଆ- ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ଯୋଡି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରଗୁଡିକ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ କରିଛି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଆଶା ବଢି ଯାଇଛି।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରଗୁଡିକ ଅଂଶୀଦାର କରିବାବେଳେ ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଅଛି, ‘ହିରୋ ଏବଂ ହିରୋଇନ୍ କାହାଣୀ ଅନେକ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଭିଲେନ୍‌ଙ୍କ କାହାଣୀ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏହା ଆସିଛି।’ ଏହା ସହିତ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଏବଂ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଜୁନ୍ ୩୦ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଫିଲ୍ମ ୨୯ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୨ ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ।  

   Related Posts