scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମକର ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ହେଲା ଚଳନ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ହେବେ ଲାଭବାନ୍

15/01/2020 at 8:38 AM

ଆଜି ହେଉଛି ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି । ହିନ୍ଦୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିର ଅଧିକ ମହତ୍ବ ରହିଛି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶକୁ ହିଁ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଭାବେ ପାଳନ କରାଯାଇଥାଏ । ଏହା ଦ୍ବାରା କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଭର ପ୍ରଭାବ ପଡୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ସ୍ବାଭାବିକ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ ।

ମେଷ ରାଶି :

ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଶୁଭ ଫଳ ପଡିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ପ୍ରଚୁର ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ବଚ୍ଛଳ ହେବା ସହ ଏମାନେ ଧନୀ ହେବେ ।

ବୃଷ ରାଶି :

ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଖୁବ୍ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଏମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଏମାନଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ହେବା ସହ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ରହିଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି :

ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଏବା ବେଶ୍ ଭଲ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏମାନେ ସଫଳତା ପାଇବା ସହ ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

କର୍କଟ ରାଶି :

କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଯୋଗ ସାମାନ୍ୟ ଫଳର ପ୍ରଦାନ କରିବ। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଧାର, କରଜରେ ଏମାନେ ବୁଡି ରହିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି :

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ପରିଣାମ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବାର ଯୋଗ କହିଛି । ପରିବାରରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି :

କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସ୍ବାଭାବିକ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ । ଏମାନଙ୍କୁ ସ୍ବଳ୍ପ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି ।

ତୁଳା ରାଶି :

ଏହି ଯୋଗ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବେଶ୍ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ଏମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ବଚ୍ଛଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଚୁର ଧନପ୍ରାପ୍ତର ଯୋଗ ରହିଛି ।

ବିଛା ରାଶି :

ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଶୁଭ ରହିବ । ଏମାନେ ବାଦ ବିବାଦ, ଗଣ୍ଡଗୋଳ ମଧ୍ୟକୁ ଟାଣିହୋଇଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବେ ।

ଧନୁ ରାଶି :

ଏହା ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ରହିବ। ଏମାନଙ୍କର ଜ୍ଞାନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ଏମାନଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି ।

ମକର ରାଶି :

ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଯଶ ଏବଂ କୀର୍ତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ବଚ୍ଛଳ ରହିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି :

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସ୍ବାଭାବିକ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ଯୋଗ ରହିଛି ।

ମୀନ ରାଶି :

ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବା ଉଚିତ୍ । କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଭୟଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ହାନି ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

   Related Posts