Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଇଡି ଚାର୍ଜସିଟ୍‌ରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା କାହାଣୀ, ବ୍ଲାକ ମେଲିଂ କରି କେମିତି ହାତୋଉଥିଲେ ଟଙ୍କା ?

15/01/2023 at 10:10 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୫।୦୧ : ଇଡି ଚାର୍ଜସିଟରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା କାହାଣୀ । ବ୍ଲାକ ମେଲ କରି ସିନେ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କୁ କେମିତି ଫସାଇଥିଲା ଅର୍ଚ୍ଚନା ? କୋର୍ଟରେ ଇଡି ଦାଖଲ କରିଥିବା ଚାର୍ଜସିଟରୁ ମିଳିଛି ସାଙ୍ଘାତିକ ତଥ୍ୟ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ୧୬ ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୭ ଦିନ ସିନେ ପ୍ରଯୋଜକ ପ୍ରମୋଦ ସ୍ବାଇଁଙ୍କ ଘରେ ରହିବା ବେଳେର ଯୌନ ଶୋଷଣ ନେଇ ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲା ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ । ଏତଲାର ଠିକ ଦିନକ ପରେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଡିପୋଜିଟ ହେଲା ଟଙ୍କା। ସହୀଦ ନଗର ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଥିବା ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୨ ଲକ୍ଷ ଏବଂ ଜଗବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଡିପୋଜିଟ ହୋଇଥିଲା । ବଡ କଥା ହେଉଛି ଟଙ୍କା ଡିପୋଜିଟ ହେବା ପରେ ପରେ ମହିଳା ଥାନାରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଦେଇଥିବା ମାମଲା ରଫାଦଫା ହୋଇଗଲା ।

ସେହିପରି ୫ ଡିସେମ୍ବର , ୮ ଡିସେମ୍ବର ଓ ୨୨ ଡିସେମ୍ବରରେ ନାଗ ଚାନ୍ଦ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଆସିଛି ୨୧ ଲକ୍ଷ ୭୦ ହଜାର ଟଙ୍କା । ଏହାବ୍ୟତୀତ ୮ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୭ରେ ଖଗେଶ୍ବରଙ୍କ କାର ବିଜନେସ ବାବଦକୁ ଏଗ୍ରିମେଣ୍ଟ କରିବା ସହ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ପାଇଛି ଇଡି।

   Related Posts