ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଇଡି କରୁଛି ଖୋଳତାଡ଼, ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ମାମଲାରେ ଆଗକୁ କାହା ପାଳି ?

24/11/2022 at 1:02 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୪।୧୧ : ଖୋଲୁଛି ନାଗ ପେଡି । ଫଶୁଛନ୍ତି ବଡ଼ ବଡ଼ ଚେହେରା । ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ, କାର୍‌ ସୋରୁମ୍‌ ମାଲିକ, ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଜେରା ସରିଲାଣି । ଏବେ ଆଗକୁ କାହା ପାଳି ? ରାଜନେତା ନା ବ୍ୟବସାୟୀ ନା ଓକିଲ ନା ଆଉ କିଏ । ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଝାରପଡ଼ା ଜେଲ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ । ବାହାରେ ଇଡି କରୁଛି ଖୋଳତାଡ଼ । ଯେବେଠୁ ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗଙ୍କ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ କରୁଛି ଇଡି । ସେବେଠୁ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଏହିକ୍ରମରେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜକ ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଖଗେଶ୍ୱର, କାର୍‌ ସୋରୁମ୍‌ ମାଲିକଙ୍କୁ ଜେରା କରିସାରିଲାଣି ଇଡି । ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଛି ଇଡି । ହେଲେ ଏଠି କଥା ଆସୁଛି ଯେ, ଆଗକୁ କାହାକୁ ଯିବ ଇଡିର ସମନ । କିଏ ହାଜର ହେବ ଇଡି ଅଫିସର । କିଛି ରାଜନେତା ଓ ବିଶିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଇଡିରେ ହାଜର ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ତେବେ ଜେରା ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ରଖିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଯାହାକୁ ଆଧାର କରି ପରବର୍ତ୍ତୀ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି ଇଡି । ଖୁବଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବ ଇଡିର ନୋଟିସ୍‌ ।

   Related Posts