Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ଆଉ ଏକ ନିର୍ଭୟା କାଣ୍ଡ, ନାବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ

15/07/2022 at 3:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୭: ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସୀମା ଟପିଗଲା ବର୍ବରତା । ଜଣେ ୧୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ ପରେ ଚଳନ୍ତା କାରରେ ଗଣ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା । ନାବାଳିକାର ଘର ପାଖରେ ୧୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ଚଳନ୍ତା କାରରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ଏତେ ପାଖରେ ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା କେହି ଟେର୍ ପାଇନଥିଲେ । କାରଣ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଲ୍ଲୀର ବସନ୍ତ ବିହାରରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଗାଜିଆବାଦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୪୪ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାର ଚଳାଇ ଏପରି ନାରକୀୟ କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିଲେ । ନାବାଳିକାର ଘର ପାଖରେ ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ଗିରଫ କରଯାଇଛି ।

ନାବାଳିକା ନିଜ ବୟାନରେ କହିଛନ୍ତି ୬ ଜୁଲାଇରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବସନ୍ତ ବିହାର ବଜାର ନିକଟରେ ଦୁଇଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ବଜାର ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଆଉ କିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ନେଇ ଆସିଥିଲେ । ସାଙ୍ଗରେ କାର ବି ଆଣିଥିଲେ ।

ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ନିଶା ପିଆଇବା ସହ କାରରେ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏତିକେ ମନ ବୁଝିନଥିଲା ଯେ, ମାର ପିଟ୍ କରିବାନକୁ ପଛାଇ ନଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ସବୁ ଚଳନ୍ତା କାରରେ ଘଟିଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ସବୁର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ ।

ନାବାଳିକାର ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଚିକିତ୍ସା ହେବାର ଦୁଇଜିନ ପରେ ପୋଲିସ ଘଟମା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । ନାବାଳିକାର ବୟାନ ଆଧାରରେ ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts