AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଟଣୀ କନ୍ତିଆରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ବନ୍ଦ ଘରେ ନାବାଳିକାକୁ ୨୨ଦିନ ଧରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଭଉଣୀ ଘରୁ ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଓଏମ୍‌ପି ଛକରୁ ଭୁଲାଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

14/10/2020 at 8:32 AM

କଟକ ୧୪।୧୦: ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ୨୨ ଦିନ ଧରି ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ରଖି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ। ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି କଟକ ଗତିରାଉତ ପାଟଣା ଅଞ୍ଚଳରୁ। ନାବାଳିକା ଜଣକୁ ଏକ କୁକୁଡ଼ା ଫାର୍ମରେ ଏକ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ ରଖି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କଟକ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ ପକ୍ଷରୁ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଛି। 

ଏତଲା ଅନୁସାରେ ନାଵାଳିକା ଜଣକ କଟକରେ ନିଜ ଭଉଣୀ ଭିଣୋଇଙ୍କ ପାଖରେ ରହୁଥିଲେ। ମାତ୍ର ପରିଵାରରେ ଅଶାନ୍ତି ପାଇଁ ନାଵାଳିକାଙ୍କ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲିଯିଵା ପାଇଁ କହିଥିଲେ। ପ୍ରାୟ ୨୩ଦିନ ତଳେ ନିଜ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଝିଅଟି  ଓଏମ୍‌ପି ଛକରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଵେଳେ ଲିଫ୍ଟ ଦେଵା ଵାହାନାରେ ଜଣେ ଯୁଵକ ତାଙ୍କୁ ଵାଇକରେ ଗତିରାଉତପାଟଣାରେ ଥିବା ଏକ କୁକୁଡ଼ା ଫର୍ମକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। 

ସେଠାରେ ୨୨ଦିନ କାଳ ଝିଅଟିକୁ ଵନ୍ଦ କୋଠରୀ ଭିତରେ ରଖି ଗଣଵଳାତ୍କାର କରାଯାଇଛି ଵୋଲି କଟକ ଚାଇଲ୍ଡ ଓ୍ବେଲଫେୟାର କମିଟି ଆଗରେ ଝିଅଟି ଵୟାନ ଦେଇଥିବା ଏତଲାରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି।  ଝିଅଟିର ଵୟାନ ଅନୁସାରେ ସେ କୌଶଳକ୍ରମେ କୁକୁଡ଼ା ଫାର୍ମରୁ ଖସି ଆସି ଗତିରାଉତପାଟଣା ଛକ ନିକଟରେ ଵସିଥିଲା ଓ ୧୦ତାରିଖ ରାତିରେ ଚାଉଳିଆଗଞ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଚାଇଲ୍ଡଲାଇନକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲା।

   Related Posts