ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଜଙ୍ଗଲରେ ଭାଣିଜୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ମାମୁ, ପାଟି ଖୋଲିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଦେଇଥିଲା ଧମକ

20/12/2020 at 10:57 AM

ରାଞ୍ଚି ୨୦।୧୨: ଝାଡଖଣ୍ଡର ବେରମୋ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ୧୩ ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ତାହା ପୁଣି ନାବାଳିକାଙ୍କର ସଂପର୍କୀୟ ମାମୁଙ୍କ ନାଁରେ ଏପରି ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି । ଏନେଇ ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ପରିବାରଲୋକ । ଘଟଣାରେ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ।  

ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ , ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାମ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ମିଶି ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲକୁ କାଠ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କାଠ କାଟିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ବେଳେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଡାକି ନେଇଯାଥିଲେ ସଂପର୍କୀୟ ମାମୁ । ସେଠାରେ ନାବାଳିକା ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ଏହାସହିତ ଯଦି ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଘଟଣାସଂପର୍କରେ କାହାକୁ କୁହନ୍ତି, ତେବେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ।  

ସେପଟେ ସଂଧ୍ୟା ସମୟରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ କାମ କରି ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଭୟରେ ସମସ୍ତ କଥା ପରିବାର ଆଗରେ କହିଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସଂପର୍କରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇ ତୁରନ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ । ଘଟଣାରେ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ କରୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts