scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବସ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍‌, ୪ମୃତ

28/11/2020 at 10:50 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮।୧୧: ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୪ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡ଼ା ସ୍ଥିତ ଯମୁନା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ଓ୍ୱରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି ।  

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରୁ ଯୋଗଦେଇ ଇନୋଭାରେ ଫେରୁଥିଲେ । ଶନିବାର ଦିନ ଯମୁନା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ଓ୍ୱେରେ ବସ୍‌କୁ ଏକ ଇନୋଭା କାର୍‌ ଜୋରଦାର ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯାହାପରେ ଇନୋଭା କର୍‌ଟି ପୁରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଫଶିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । କାର୍‌ରେ ପାଞ୍ଚଜଣ ଲୋକ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁରୁତର ଭାବେ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକଙ୍କ ମୁତାବିକ, କାର୍‌ଟି ତିବ୍ର ଗତିରେ ଆସୁଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ କି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପୋଲିସ ସମସ୍ତ ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇଛି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୃତକଙ୍କ ପଚିୟ ପୋଲିସର ହସ୍ତଗତ ହୋଇନାହିଁ । ସେମାନଙ୍କ ତଥ୍ୟ ହସ୍ତଗତ ହେଲେ, ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଜଣାଇଦିଆଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts