scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍ : ରାସ୍ତାରେ ଛଟଛଟ ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ଭଣଜା, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଖିବୁଜିଲା ମାମୁଁ…

3/08/2021 at 10:25 AM

ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି ୦୩/୦୮: ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି ଥାନା କୁନ୍ଦୁଲି ହାଟପଦା ନିକଟ ଦଣ୍ଡରଖନ୍ଦା ଘାଟିରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଟ୍ରକ୍‌ ଓ ବାଇକ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେବାରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକମାନେ ସମ୍ପର୍କରେ ମାମୁ-ଭଣଜା । ସେମାନେ ହେଲେ ମାଡାବାଲସା ଗାଁର ଲାଚ୍ଛାନା ଗେମେଲ(୨୫) ଓ ମୁଙ୍ଗାରଗୁମି ଗାଁର ଗୁଣ୍ଡାନା ଶୁଙ୍କୁରୁ । ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି ଥାନା ଆଇଆଇସି କୈବଲ୍ୟ ସେଠ୍‌ ।

ପୁଲିସ୍‌ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସୋମବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ରାଲାଗାଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ମଡାବାଲାସା ଗାଁର ଲାଚ୍ଛାନା ଗେମେଲ, ତାଙ୍କ ବାପା ମଲାନା ଗେମେଲ ଓ ମାମୁ ଶୁଙ୍କୁରୁ ମିଶି ଦୁଇଟି ବାଇକ୍‌ରେ ସେମିଳିଗୁଡ଼ାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ନୂଆ ବାଇକ୍‌ର କିସ୍ତି ଟଙ୍କା ବାନ୍ଧିବା ପରେ ଦୁଇଟି ବାଇକ୍‌ରେ ସେମାନେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ। ଅପରାହ୍ଣ ଗୋଟାଏ ୪୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ଦଣ୍ଡରାଖନ୍ଦା ଘାଟିରେ ବିଶାଖାପାଟଣାରୁ ଜୟପୁର ଅଭିମୁଖେ ଆସୁଥିବା ଏକ ମାଲ୍‌ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌(ଏପି-୩୫ୱାଇ-୭୩୩୩) ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଲାଛାନାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଶୁଙ୍କୁରୁ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ପ୍ରଥମେ କୁନ୍ଦୁଲି ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ କୋରାପୁଟ ସହିଦ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ନାୟକ ମେଡିକାଲ୍‌ କଲେଜ ଓ ହସ୍‌ପିଟାଲ୍‌କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା । ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶୁଙ୍କୁରୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଥାନା ଆଇଆଇସି ଶ୍ରୀ ସେଠଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ଟିମ୍‌ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ବାଇକ୍‌ ଓ ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଜବତ କରିଛି । ମୃତଦେହ ଜବତ କରାଯାଇ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ମେଡିକାଲ୍‌କୁ ପଠାଯାଇଛି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇ ତଦନ୍ତ ଚାଲୁ ରହିଥିବା ଥାନା ଆଇଆଇସି ଶ୍ରୀ ସେଠ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts