AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଓଲଟିଲା ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଷ୍ଟେରିଙ୍ଗ ଫେଲ୍ ହେବାରୁ ମାଇଲଷ୍ଟୋନକୁ ଦେଲା ଧକ୍କା

24/12/2022 at 9:28 AM

ଉଦଳା ୨୪/୧୨: ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ କରି ବାଲେଶ୍ୱର ରୁ ଉଦଳା ଆସୁଥିଲେ । ହେଲେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଗାଡିର ଷ୍ଟେରିଙ୍ଗ ଫେଲ୍ ହୋଇଗଲା । ଏହା ପରେ ଗାଡିଟି ରାସ୍ତାପାର୍ଶ୍ଵରେ ଥିବା ମାଇଲଷ୍ଟୋନ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଓଲଟି ପଡିଲା । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉଦଳା-କପ୍ତିପଦା ରାଜ୍ୟ ରାଜପଥର ଜାରଡା ଛକ ନିକଟରେ ।

ଗତକାଲି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ କରି ଉଦଳା ପ୍ରମିଳା ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସକୁ ସିମେଣ୍ଟ ନେଇ ଆସୁଥିଲା । ହେଲେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କପ୍ତିପଦା ଥାନା ଜାରଡା ଛକ ନିକଟରେ ହଠାତ ଟ୍ରକର ଷ୍ଟେରିଙ୍ଗ ଫେଲ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ଟ୍ରକଟି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ମାଇଲ ଷ୍ଟୋନକୁ ବାଡେଇ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ଵ ଖାଲକୁ ଟ୍ରକଟି ଓଲଟି ପଡିଥିଲା ।

ଟ୍ରକ୍ ଭିତରେ ଡ୍ରାଇଭର ରହି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକେ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଟ୍ରକ୍ ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଟ୍ରକର ଆଗ ୨ଛକ ଭାଙ୍ଗି ବାହାରି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସିମେଣ୍ଟ ଗୁଡିକ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ଵରେ ପଡି ରହିଛି । ଖବର ପାଇ କପ୍ତିପଦା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts