scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମିନି ଟ୍ରକ ସହ ହାଇଓ୍ୱା ଧକ୍କା ପରେ ଜଳିଗଲା ୨ଟି ଗାଡି, ଜିଅନ୍ତା ପୋଡିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର

5/12/2020 at 12:02 PM

ଭୋପାଳ ୦୫।୧୨: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମହେଶ୍ୱରଙ୍କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଟ୍ରକ ଓ ସିମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ୨ଟି ଗାଡିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ଯାହାପରେ ୨ଟି ଯାକ ଗାଡି ହୁ ହୁ ହୋଇ ଜଳିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ନିଆଁ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ପରିମାଣର ଲାଗିଯାଇଥିଲା ଯେ, ହାଇଓ୍ୱା ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ଗାଡିରେ ଜିଅନ୍ତା ପୋଡିଯାଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ମିନି ଟ୍ରକର ଚାଳକ ଜଣଙ୍କ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ଗାଡିରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ଆଘାତ ଲାଗିଛି । ଇନ୍ଦୋର ମେଡିକାଲକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।  

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ ମିନି ଟ୍ରକ ଓ ହାଇଓ୍ୱା ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ହାଇଓ୍ୱା-ଟ୍ରକରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ନିଆଁ ଲାଗିଯିବା ଦ୍ୱାରା ଉଭୟ ଗାଡି ହୁହୁ ହୋଇ ଜଳିଗଲା । ଯାହାଫଳରେ ହାଇଓ୍ୱା ଗାଡ଼ିରେ ଥିବା ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ଆଉ ବାହାରି ପାରିନଥିଲେ । ଶେଷରେ ସେ ହାଇଓ୍ୱା ଭିତରେ ଫଶିଯାଇଥିଲେ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ  ନିଆଁରେ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ଜୀଅନ୍ତା ପୋଡି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣଙ୍କ ଗାଡ଼ିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ବାହାରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର ଘଟଣାର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଅଗ୍ନିଶମ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିଛି । ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ତେବେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମିଯାଇଥିଲା । ବହୁ ସମୟ ଧରି ରାସ୍ତାରେ ଭିଡ ଲାଗିରହିଥିଲା । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ସମ୍ଭାଳିଛି । ଯାହାପରେ ଯାତାୟତ ସ୍ୱଭାବିକ ହୋଇଛି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିବା ଗାଡି ୨ଟିକୁ କ୍ରେନ୍‌ ସହାୟତାରେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରୁ ହଟାଯାଇଛି ।

   Related Posts